Jak szybko zdobyć gotówkę w Trybie Menadżerskim-FIFA 2010?

Prowadzenie swojej drużyny w trybie Menadżerskim w grze FIFA 2010 to satysfakcja dla każdego fana piłki nożnej. Chęć wygrywania i zdobywania Pucharów wiążę się nie tylko z umiejętnościami samego gracza, ale i wysokim poziomem zawodników. Niestety wybierając słabszy klub (np.z naszej rodzimej Ekstraklasy) mamy małe szanse na skuteczne pokonywanie kolejnych szczebli rozgrywek europejskich. Żeby usprawniać kadrę w dobrych, klasowych zawodników, potrzebujemy sporo gotówki, a to przy skromnych zarobkach od sponsorów, zyski z biletów czy premii turniejowych nie wystarczają na dokonanie transferów. Pokaże Wam jak w szybki sposób zdobyć gotówkę potrzebną na transfery, ulepszanie kadry itp. W sposób jaki Wam podam udało mi się zakontraktować "nadzawodnika" LEO MESSI do Ekstraklasy :)

1

W czasie trwającego okna transferowego, w panelu głównym wchodzimy w zakładkę TRANSFERY, następnie klikamy w RYNEK TRANSFEROWY i wyszukujemy zawodnika. Najważniejsze żeby w oknie wyszukiwania ustawić następujące parametry:
LIGA - DOWOLNY
MIN. OGÓŁEM - 75
MAX. OGÓŁEM - 100
STATUS - BEZ KLUBU

ENTER


2

Z listy zawodników wybieramy "kandydata" na powiększenie naszego budżetu.
Najważniejsze żeby był młody (22-26 lat) i posiadał wysoki współczynnik ogólny (78 i wyżej)
Próbujemy go zakontraktować, z góry zakładam że jedna próba nie wystarczy, a po drugie nie wystarczy proponować mu zarobków takich jakie ma zapisane w Swojej karcie zawodniczej, a starać się ją przebić i to o wiele wiele więcej. (spokojnie pieniądze jakie mu proponujemy obciążą nasze konto jedynie na kilka meczów.


3

Kiedy uda nam się podpisać kontrakt z wybranym zawodnikiem, zmieniamy jego status na rynku transferowym na "NA SPRZEDAŻ" i niezwłocznie wpuszczamy go do pierwszego składu. Dobry mecz powoduje zainteresowanie się bardzo dobrym klubem,a to wiąże się z wysokim kontraktem. Najlepiej kupować napastników, nic tak nie działa na łowców talentów jak kilka efektownych bramek.
Kiedy pojawi się "klient" można godzić się od razu na transfer, lub jeśli uważamy że kwota jest wyższa, negocjujemy cenę lub definitywnie kończymy rozmowy transferowe, oczekując na nowy klub.

Czynność tą możemy powtarzać tak długo, aż kwota na naszym koncie będzie nas satysfakcjonować
POWODZENIA


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 18.03.2011

Komentarze

można i tak : )

Ostatnio zmieniony: 2011-03-25 07:58:40