Jak rozpocząć swoją przygodę z Combat Arms?

Może na początek napiszę co to jest w ogóle Combat Arms. Combat Arms jest typową grą FPS. FPS jest to skrót od First-person shooter, który dosłownie oznacza strzelanka z pierwszej osoby, czyli wcielamy się w bohatera i widzimy jego oczami. Wracając do gry Combat Arms, jest to gra typu strzelanka, podobna do Counter Strike, lecz w nią można grać tylko online, a w przypadku Counter Strike można grać również w trybie offline.

  • Dostęp do internetu.
  • Trochę czasu.
1
Zakładanie konta. Zakładanie konta.

Aby zacząć musimy pierw wejść na stronę internetową:
http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main
Po czym naciskamy z lewej strony "SIGN UP", gdzie założymy swoje konto do Combat Arms. Po naciśnięciu tego przycisku wyskoczy nam okno, które musimy wypełnić.


2
Potwierdzenie maila. Potwierdzenie maila.

Po uzupełnieniu tabelki wyskoczy tam komunikat, że musimy potwierdzić nasz adres mail. Więc wchodzimy na naszą pocztę internetową i potwierdzamy klikając w podany link.


3
Logowanie. Logowanie.

Po potwierdzeniu maila logujemy się na stronie internetowej:
http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main
Po czym klikamy po lewej stronie w "LOGIN". Gdy wciśniemy ten klawisz pojawi nam się okno do logowania. Musimy tam zapisać swój login oraz hasło.


4
Pobieranie gry. Pobieranie gry.

Po zalogowaniu się tam. Po lewej stronie widzimy napis "DOWNLOAD", naciskamy go, aby pobrać grę. Przekierowuje to nas do kolejnej strony, gdzie widzimy napis "CAE DOWNLOADER", naciskamy go i zapisujemy plik.


5
Instalowanie gry. Instalowanie gry.

Po ściągnięciu pliku, otwieramy go i ściągamy kolejny plik o rozmiarze 1,57GB. Następnie gdy skończymy ściągać wystarczy go zainstalować. Po naciśnięciu ikonki "INSTALL" wystarczy poczekać aż gra się zainstaluje.


6
Logowanie się do gry. Logowanie się do gry.

Kolejnym krokiem będzie uruchomienie gry, po krótkim czasie gra się uruchomi i wyskoczy nam okienko, w którym musimy się zalogować. Po wpisaniu hasła i loginu naciskamy przycisk "LOGIN".


7
Włączanie serwerów. Włączanie serwerów.

Po zalogowaniu się do gry, po lewej stronie będziemy mieli okienko, gdzie będzie napis "SERVER LIST", naciskamy go, po czym pokazują się różne serwery. Wybieramy któryś z nich i naciskamy "JOIN". Tu znów pojawia się kolejne okno z kanałami. Wybieramy kanał, który nie ma napisu "FULL", ponieważ jest tam za dużo osób i nie uda nam się tam wejść, po wybraniu również naciskamy przycisk "JOIN". Po naciśnięciu wybieramy pokój, w który chcemy zagrać i ponownie naciskamy "JOIN". Po wybraniu pokoju wybieramy drużynę "ALPHA" lub "BRAVO", po czym naciskamy "START" lub "F5" i czekamy aż pozostali gracze dojdą do gry. I oto pojawiamy się w grze.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 15.12.2012

Komentarze