Jak przejść w 25 minut cały Tomb Raider: Underworld?

Na pewno każdy słyszał chociaż raz o grze z serii Tomb Raider. Szlachetna archeolog Lara Croft podróżująca po całym świecie i odkrywająca fascynujące podziemia, artefakty podwodne światy, itp. Underworld jest już ósmą odsłoną tej serii. Fabuła tej części nawiązuje do mitologii wikingów.

1

Każdy kto choć raz zagrał w jakiegokolwiek Tomb Raidera zdaje sobie sprawę że tak szybkie przejście jest prawie niemożliwe. Underworld jest ogromnie rozbudowaną grą przygodową składająca się z 8 poziomów. Zgodnie z założeniami twórców gry przejście całości powinno zając graczowi ok. 10-12 godzin.


2

Świat przedstawiony w grze jest bogaty w różnego rodzaju miejsca które trzeba przejść lub przepłynąć często w bardzo niekonwencjonalny sposób. Dodatkowym utrudnieniem jest znalezienie niezbędnych artefaktów i rzeczy oraz uruchomienie rozmaitych dźwigni pozwalających na otwarcie dalszych lokacji. W grze występują liczne zagadki i łamigłówki które trzeba rozwiązać. Jakby tego było mało są też przeciwnicy którzy nie ułatwiają nam zadania.


3

Pokonanie tego wszystkiego wymaga dużo wyobraźni oraz jakże cennego w tym przypadku czasu. Jak to zrobić w tak krótkim czasie?


4

To niewiarygodne ale jest grupa osób które specjalizują się w szybkim przechodzeniu gier w najkrótszym czasie. Wykorzystują do tego rozmaite skróty, sztuczki, błędy programistów oraz bugi. Organizowane są nawet zawody w których zawodnicy ścigają się na czas.


5

Poniżej linki do stron z nagranymi przejściami Tomb Raider: Underworld i nie tylko. Można obejrzeć i sprawdzić gdzie zastosowano triki a następnie skorzystać samemu z podpowiedzi.
Na tej stronie są wszystkie Tomb Raidery:

http://www.tombrunner.net/

a tutaj oprocz Tomb Raider aż 658 innych gier i podpowiedzi przejść

http://speeddemosarchive.com/gamelist.html


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 31.08.2011

Komentarze