Jak grać w Battlefield: Play 4 Free - wskazówki (część 2)?

Kolejna porada o Battlefield: Play 4 Free. Tym o wielu rzeczach, o których powinniśmy pamiętać, a także o tych, które dają przewagę na polu bitwy. Będzie trochę o grze w grupie, pojawi się parę rad dotyczących jazdy czołgiem i innymi pojazdami.

1

Korzystaj z przycisku, który pozwala ci zobaczyć swoją postać z przodu (domyślnie jest to klawisz F). W ten sposób nie dasz wrogowi szansy na zajście ciebie od tyłu.


2

Jeśli zacząłeś strzelać do jednego wroga, a zauważyłeś kolejnego, nie ruszaj celownikiem. Strzelaj do pierwszego tak długo, aż on padnie, lub ucieknie, dopiero wtedy strzelaj do kolejnych.


3
Jak grać w Battlefield: Play 4 Free? Jak grać w Battlefield: Play 4 Free?

Jeśli twój wróg znajduje się dalej niż kilka metrów od ciebie, nie strzelaj dużą serią, tylko małymi seriami po 2-4 naboje. Dzięki temu strzały będą celniejsze i jeśli pojawi się kolejny wróg, zostanie ci trochę amunicji w magazynku by i z nim nawiązać walkę.


4

Jeśli grasz jako zwiadowca i nagle w niewielkiej odległości od ciebie pojawi się wróg, zachowaj zimną krew, naciśnij klawisz celowania, najedź na głowę i oddaj strzał. Jeśli zdążysz i okaże się, że trafiłeś, wygrałeś. Żyjesz. Jeśli nie, to trudno, jednak z mojego doświadczenia wynika, że jest to bardziej skuteczna metoda, niż zmiana broni na pistolet, albo biegnięcie z wroga z nożem. Użycie noża ma sens, jeśli wróg jest naprawdę bardzo blisko, powiedzmy do 4 metrów od ciebie.


5

Masz kilka sekund odpoczynku? Przeładuj broń. Zrób to nawet, jeśli brakuje ci tylko kilka naboi do pełnego magazynku. W czasie walki to zawsze może okazać się o te kilka naboi za mało.


6

Jeśli zostaniesz zabity, przez kilka sekund widzisz położenie wroga (to gdzie jest i gdzie będzie za moment). Wykorzystaj tę wiedzę i zaskocz go nagłym atakiem.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.08.2012

Komentarze