Jak grać w Battlefield: Play 4 Free - wskazówki (część 1)?

Kolejna porada o Battlefield: Play 4 Free. Tym o wielu rzeczach, o których powinniśmy pamiętać, a także o tych, które dają przewagę na polu bitwy. Będzie trochę o grze w grupie, pojawi się parę rad dotyczących jazdy czołgiem i innymi pojazdami.

1

Unikaj niskich ścian. Szczególnie takich, z których wystaje głowa twojego żołnierza. To idealny cel dla wrogiego snajpera, który wyposażony w M95 nie powinien mieć problemów z oddaniem celnego strzału.


2
Jak grać w Battlefield: Play 4 Free? Jak grać w Battlefield: Play 4 Free?

Jesteś Medykiem lub Szturmowcem? Dziel się z kolegami z drużyny amunicją i apteczkami. Ty dostaniesz punkty, a oni dodatkową porcję amunicji lub życia.


3

Domyślne klawisze są niewygodne? Zmień je! Ja gram mając nóż pod spacją, a skok zmieniłem na lewy alt. Nie mam już problemu, ze złapaniem za nóż, gdy przeciwnik nagle wyjdzie zza rogu.
Bardzo dobrym pomysłem jest także przypisanie niektórych czynności do klawiszy w myszy, jeśli jest ona wyposażona w dodatkowe przyciski.


4

Gdy poruszasz się po niebezpiecznym terenie, biegnij od przeszkody do przeszkody. Ukrywaj się za murkami i ścianami. Dzięki temu nie zostaniesz zauważony przez pierwszego lepszego wroga i zyskasz wiele okazji do walki, w których to ty będziesz miał przewagę dzięki osłonie.


5

Ruszaj się! Niebezpiecznie jest stać w jednym miejscu dłużej niż minutę, szczególnie jeśli w tym czasie udało ci się zastrzelić kilku wrogów. Istnieje duże ryzyko, że gdy wrócą do gry pójdą w miejsce, z którego wcześniej strzelałeś i zaskoczą cię np. atakiem z noża.
Ta zasada jest również ważna jeśli gramy jako snajper. Po pewnym czasie zaczną nas zauważać inni snajperzy, a wtedy wrogowi wystarczy już jeden strzał z M95 i po tobie. Zmieniaj często miejsca z których strzelasz, wtedy wróg nigdy nie będzie wiedział skąd się ciebie spodziewać.


6

Inne moje teksty o Battlefield: Play 4 Free:
Jak wybrać klasę postaci w Battlefield Play 4 Free?
http://www.zaradni.pl/porada/9348,jak_wybrac_klase_postaci_w_battlefield_play_4_free
Jak grać jako zwiadowca w Battlefield: Play 4 Free?
http://www.zaradni.pl/porada/9354,jak_grac_jako_zwiadowca_snajper_w_battlefield_play_4_free_czesc_1


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.08.2012

Komentarze

Dobra porada:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-18 14:57:44