Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – czołg (część 1)?

Przyjrzymy się dokładniej czołgowi - najpotężniejszemu z lądowych pojazdów. Szczegółowo omówię strategie walki tą maszyną oraz przeciwko niej.

  • Battlefield: Play 4 Free
1

Pierwszą rzeczą o jakiej powinniśmy wspomnieć jest to, jakie klasy najlepiej nadają się do pojazdów. Klasą, która wydaje się być wprost stworzona do walki w pojazdach i przeciwko nim jest mechanik (enginieer). Posiadane przez niego gadżety (vehicle repair tool, RPG i miny) i możliwe do wyszkolenia umiejętności świetnie komponują się z pojazdami.


2
Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – czołg? Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – czołg?

Zacznijmy od pojazdu królującego na lądzie, najmocniejszego i wyrządzającego największe obrażenia jednym strzałem – czołgu! Czołg powinien być pojazdem, od którego uciekają wszystkie inne pojazdy lądowe za wyjątkiem innych czołgów.


3

Jak walczyć przeciwko nim (większość wskazówek zawartych w tej sekcji odnosi się do walki za pomocą mechanika, ze względu na posiadane przez niego umiejętności):
- na kluczowych trasach, tuż obok dróg prowadzących do flag należy stawiać miny. Mina jest dobrym rozwiązaniem również, gdy czołg wroga walczy z naszymi pojazdami. Wtedy po cichu zakradamy się na tył czołgu i tuż za nim podstawiamy ładunek.


4
  • jeśli jesteśmy szturmowcem (assault) możemy skorzystać z umiejętności podkładania ładunku (C4) i zajść czołg, wtedy gdy zajęty jest walką, lub po prostu wtedy, gdy się nas nie spodziewa. Najlepiej taki manewr wykonywać w wąskich uliczkach, gdzie kierowanie tak wielką maszyną jest utrudnione.


5

Uwagi i spostrzeżenia

  • Jak wybrać klasę postaci w Battlefield: Play 4 Free? http://www.zaradni.pl/porada/9348,jak_wybrac_klase_postaci_w_battlefield_play_4_free

  • Jak grać jako zwiadowca w Battlefield: Play 4 Free? http://www.zaradni.pl/porada/9354,jak_grac_jako_zwiadowca_snajper_w_battlefield_play_4_free_czesc_1

  • Jak grać w Battlefield: Play 4 Free - wskazówki? http://www.zaradni.pl/porada/9381,jak_grac_w_battlefield_play_4_free_wskazowki_czesc_1


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 06.08.2012

Komentarze