Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – APC (część 3)?

Kolejny tekst z cyklu Battlefield: Play 4 Free, tym razem zajmiemy się APC. Niektórzy twierdzą, że jego moc jest porównywalna z mocą czołgu, ja uważam że w niektórych sytuacjach może okazać się znacznie lepsze.

  • Battlefield: Play 4 Free.
1

-helikopter i samolot – lecimy nad wrogie APC i strzelamy. Lecąc helikopterem lepiej strzelać z większej wysokości, gdyż dla doświadczonego gracza zestrzelenie helikoptera za pomocą APC nie jest niczym trudnym.


2

-wieżyczki (stanowiska, z których możemy strzelać rakietami) – łatwo możemy zadać sporo obrażeń, szczególnie jeśli APC znajduje się dość daleko. Pamiętajmy jednak, że praktycznie od razu stajemy się widoczni, więc jest to raczej sposób na oddanie jednego strzału.


3

Dobrze, teraz przejdźmy do walki za pomocą APC.
- ze względu na niezłą szybkość i dość dużą wytrzymałość jest całkiem niezłym narzędziem do podbijania flag. Nie zapomnijmy, żeby najpierw zniszczyć wszystkie znajdujące się tam stanowiska do strzelania rakietami. (jeśli jest to punkt, o który cały czas walczy się z wrogiem).


4
  • rewelacyjny do walki z czołgami, zaskocz czołgistę kilkoma strzałami z boku, następnie schowaj się za budynkiem (lub inną przeszkodą) i po chwili znów zaatakuj. Pamiętaj, żeby cały czas zachować czujność i obserwować okolicę.


5
Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – APC? Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – APC?
  • jeśli dookoła biegają żołnierze wroga i trudno nam ich trafić, po prostu ich przejedźmy.


6
  • APC może pływać – pamiętaj o tym i korzystaj z tego szybko poruszając się po mapie Dragon Valley lub niszcząc łodzie wroga.


7
  • gdy ktoś próbuje podłożyć ładunek zawsze możesz przesiąść się na jedno z bocznych stanowisk. Są one bardzo niedoceniane, a pozwalają na dość łatwą eliminację kilku wrogich jednostek. Sam często wsiadam do APC jako drugi gracz właśnie po to, by pomagać kierowcy strzelając z boku.


8
  • jeśli APC zaczyna płonąć, uciekaj. Zawsze możesz walczyć w inny sposób (jeśli jesteś mechanikiem, możesz jeszcze skorzystać z RPG), a śmierć w pojeździe jest jednym z głupszych sposobów na przerwę w grze.


9

Zobacz też inne teksty o Battlefield: Play 4 Free:
Jak grać w Battlefield:Play 4 Free – czołg?
http://www.zaradni.pl/porada/9402,jak_grac_w_battlefield_play_4_free_czolg_czesc_1

Jak grać jako zwiadowca w Battlefield: Play 4 Free? http://www.zaradni.pl/porada/9354,jak_grac_jako_zwiadowca_snajper_w_battlefield_play_4_free_czesc_1

Jak grać w Battlefield: Play 4 Free - wskazówki? http://www.zaradni.pl/porada/9381,jak_grac_w_battlefield_play_4_free_wskazowki_czesc_1

Jak wybrać klasę postaci w Battlefield: Play 4 Free? http://www.zaradni.pl/porada/9348,jak_wybrac_klase_postaci_w_battlefield_play_4_free


10

Uwagi i spostrzeżenia

  • Listę wszystkich moich tesktów o Battlefield: Play 4 Free znajdziesz w moim profilu lub za pomocą wyszukiwarki portalu.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 07.08.2012

Komentarze