Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – APC (część 2)?

Kolejny tekst z cyklu Battlefield: Play 4 Free, tym razem zajmiemy się APC. Niektórzy twierdzą, że jego moc jest porównywalna z mocą czołgu, ja uważam że w niektórych sytuacjach może okazać się znacznie lepsze.

  • Listę wszystkich moich tesktów o Battlefield: Play 4 Free znajdziesz w moim profilu lub za pomocą wyszukiwarki portalu.
1

-RPG – najprostszy sposób na zadanie całkiem niezłych obrażeń. Pamiętajmy żeby ukryć się na dachu albo za budynkiem, żeby samemu uniknąć trafienia. Dobrze jeśli tuż obok nas jest szturmowiec, który dostarcza nam amunicję, gdyż dwa strzały to trochę mało.


2

-miny – warto postawić je w miejscach, gdzie można spodziewać się APC, np. przy flagach, blisko spawnów dla pojazdów, na kluczowych i często uczęszczanych trasach. Ewentualnie możemy zakraść się na tył pojazdu i tam podłożyć ładunek.


3
  • C4 – jako szturmowiec (jedyna klasa, jaka może używać C4) możesz zajść od tyłu (lub od boku) APC i podłożyć ładunek. Dość proste i skuteczne.


4
Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – APC? Jak grać w Battlefield: Play 4 Free – APC?
  • granat – jeśli nie mamy innej możliwości skorzystajmy z niego. Może on zadać całkiem sporo obrażeń (od pięćdziesięciu do ponad stu punktów życia), co oznacza że kilkoma granatami jesteśmy w stanie znacznie uszkodzić wrogie APC. Musimy liczyć się jednak z kilkoma rzeczami: w przeciwieństwie do RPG, korzystając z granatu musimy zazwyczaj znacznie zbliżyć się do naszego celu. Jeśli rzucamy z większej odległości, łatwo możemy chybić (dobrym miejscem do rzucania granatów na APC i czołgi są dachy budynków, gdyż chronią nas przed pociskami), rzucając granat trudno nas nie zauważyć, wróg od razu zorientuje się, że jesteśmy w pobliżu.


5

-w ostateczności (np. jeśli APC jest już bardzo uszkodzone) możemy strzelać w opony. Taki strzał może odebrać 3 punkty życia. Jest to słabe rozwiązanie, ale można z niego skorzystać np. jeśli gramy medykiem lub szturmowcem i wystrzelenie 50 naboi nie jest problemem.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 07.08.2012

Komentarze

super

Ostatnio zmieniony: 2013-02-03 12:48:37

rewelacyjna porada

Ostatnio zmieniony: 2012-08-20 10:33:26