Jak grać jako zwiadowca (snajper) w Battlefield: Play 4 Free (część 3)?

Zwiadowca jest najpopularniejszą klasą w Battlefield: Play 4 Free. Wyposażony w karabin snajperski może zaskoczyć wroga strzałem z dużej odległości. Przeznaczony raczej do gry samotnej, choć przyda się także w drużynie. Jak grać nim dobrze? O tym właśnie dzisiejszy tekst.

1

Dodatkowe uwagi.
Głównym zadaniem zwiadowcy jest wypatrywanie i eliminacja niebezpiecznych celów, zanim te znajdą się za blisko, zestrzeliwanie wrogich snajperów, eliminacja żołnierzy strzelających z pojazdów itd… ogólnie rzecz biorąc wszystko co łączy te rzeczy to walka na dystans. Dlatego właśnie zwiadowcy korzystają z broni snajperskich.


2
Jak grać jako zwiadowca (snajper) w Battlefield: Play 4 Free? Jak grać jako zwiadowca (snajper) w Battlefield: Play 4 Free?

Strzelając ze znacznych odległości musimy pamiętać o odpowiednim wymierzeniu pocisku, gdyż ten zazwyczaj spada. Strzelając z ponad 70 metrów obniżenie toru lotu jest już dość znaczne i dobrze jest skorzystać z kalkulatorów lub tabel obliczających spadek toru lotu.


3

Kolejną, wartą uwagi rzeczą jest to, że im dalej leci pocisk, tym mniejsze obrażenia zadaje. Nie jest to zauważalne, gdy strzelamy z krótkich lub średnich odległości, lecz może być istotne, jeśli odległość przekracza 80 metrów.


4

Przy wyborze odpowiedniej broni warto skorzystać z Weapon Comparison Tool (http://bfp4f.alchemical.ch/pl/compare). Udostępnia on bardzo dokładne statystyki dotyczące każdego elementu uzbrojenia.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 02.08.2012

Komentarze