Jak grać jako snajper w Star Wars Battlefront 2?

Snajper jest jedną z ciekawszych jednostek w grze Star Wars Battlefront II. Pozwala na zniszczenie przeciwnika nawet przy pomocy jednego strzału. Zobacz co zrobić, by grać nim lepiej.

1

Najważniejsze to znaleźć dobre, spokojne miejsce, z dala od przeciwnika. Jest to szczególnie ważne, gdyż snajper ma małe szanse w bezpośredniej konfrontacji z wojskami przeciwnika. Z dużej odległości jest w stanie wyeliminować zagrożenie, jeszcze zanim wróg dostanie się zbyt blisko.
Świetnymi miejscami są długie korytarze, albo wyżej położone platformy.


2
źródło: http://battlefront.wikia.com/wiki/Clone_Sharpshooter źródło: http://battlefront.wikia.com/wiki/Clone_Sharpshooter

Gdy namierzysz przeciwnika, celuj w głowę. Dzięki temu wyeliminujesz wroga już za pierwszym strzałem. Trafienia w korpus lub kończyny są mniej skuteczne, ale jeśli ktoś nie ma jeszcze wprawy, może celować w korpus, gdyż wiele łatwiej w niego trafić, niż w głowę.


3

Jako drugą broń możesz użyć wieżyczki (auto-turtet). Ostrzela ona wroga, gdy ten znajdzie się w pobliżu.
Jeśli przeciwnik jest już bardzo blisko, zmień broń na Termo Blaster, by móc bronić się skuteczniej, niż zwykłą bronią snajperską (chyba, że strzelasz celnie, nawet nie widząc celownika). Cofaj się i zbliżaj do swoich, by zwiększyć swoje szanse przeżycia. Możesz też użyć Termo Detonatorów, jeśli uznasz to za konieczne.
Jeśli widzisz, że w twoim kierunku lecą jakieś pociski lub strzały, wycofuj się szybko używając przewrotów (alt) oraz biegu (shift i strzałka)


4

Unikaj strzelania do wroga, gdy ten biegnie prostopadle do ciebie, gdyż w takiej sytuacji trafienie go jest niezwykle trudne. Najlepiej strzelać, gdy ten stoi, bądź biegnie prosto w twoim kierunku.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 29.06.2011

Komentarze