Jak grać jako komandos w grze Battlefield: Heroes?

Komandos to postać uzbrojona w nóż, karabin snajperski i ładunek wybuchowy. Czy może on równać się z żołnierzami i strzelcami?

1
źródło: www.battlefieldheroes.com źródło: www.battlefieldheroes.com

Komandos nie ma praktycznie żadnych szans w starciu z kilkoma żołnierzami wroga. Należy unikać spotkań z bliska, gdyż jeśli zostaniemy zauważeni nie mamy szans.


2
źródło: www.battlefieldheroes.com źródło: www.battlefieldheroes.com

Powinniśmy wykorzystać mocne strony komandosa, bo tylko tu mamy szanse wyrządzić wrogowi jakieś szkody. Mocnymi stronami są możliwość niewidzialności co daje szansę na zajście wroga od tyłu oraz rewelacyjna celność oraz zasięg z broni snajperskiej.


3

Jeśli chcemy atakować przy pomocy noża, udajmy się na tyły wroga, najlepiej tak by ten niczego nie zauważył. Wtedy najłatwiejszym celem jest inny komandos strzelający z karabinu snajperskiego. Dlaczego? Ponieważ ma on ograniczone pole widzenia i dopiero po otrzymaniu kilku ciosów zorientuje się, że jest atakowany.
Dobrze jest też atakować wroga, gdy ten prowadzi wymianę ognia z innymi żołnierzami z naszej drużyny. Wtedy jest skupiony na walce i nie spodziewa się ataku od tyłu.
Dobrym pomysłem jest również atakowanie wroga, gdy ten zdobywa flagę, gdyż może być zaskoczony atakiem i zareagować za późno.


4

Atakując za pomocą karabinu snajperskiego, pamiętajmy że trafiając wrogowi w głowę, zadajemy mu znacznie większe obrażenia, niż gdybyśmy trafili w korpus, czy nogi.
Świetną lokalizacją dla snajpera są dachy i wieże, choć i tam trzeba uważać na innych snajperów.
Strzelając z broni snajperskiej należy ustawić się bardzo daleko od celu, tak by ten nawet po zauważeniu nas nie miał żadnej możliwości na oddanie celnego strzału. Jeśli będziemy za blisko może biec w naszą stronę tak, że zacznie zadawać nam obrażenia.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 13.12.2011

Komentarze