Jak dobrze dobrać wyposażenie przed walką w Battlefield:Heroes (komandos)?

Komandos jest specyficzną i wymagającą jednostką. Jego moc ognia zazwyczaj jest mała i w bezpośrednim starciu nie ma szans ze strzelcem, czy żołnierzem. Jednak dzięki wykorzystaniu swoich atutów takich jak niewidzialność, czy długi zasięg broni może uzyskać przewagę nad przeciwnikiem. Zobacz jak wyposażyć swojego komandosa, bym zmiatać wrogów z powierzchni ziemi.

1

Jeśli jesteś komandosem, zdecyduj czy na styl twojej gry będzie bardziej ofensywny, czy defensywny. Rozważ, czy będziesz posługiwał się głownie nożem/pistoletem, czy karabinem snajperskim.
Zdecydowałeś się na karabin snajperski? Jaki? Za darmo dostępny jest tylko jedna snajperka (o nazwie Smakosz), jednak jej osiągi nie są imponujące. Jeśli jesteś osobą, która woli oddać jeden celny strzał, zamiast kilku z których dwa są celne, wybierz taką broń, która ma dużą siłę ognia i małą szybkostrzelność.
Wolisz oddawać kilka strzałów jeden po drugim? Wybierz karabin o dużej szybkostrzelności i małej sile ognia.
Dostępne są oczywiście jeszcze inne karabiny, jednak aby je kupić potrzebujesz Battlefunds, które zazwyczaj trzeba nabyć za pieniądze


2

Gdy już wybrałeś karabin snajperski lub zdecydowałeś się grać bez niego, kolejną sprawą nad którą musisz się zastanowić jest wybór noża bądź pistoletu. Na razie zajmijmy się nożem.
Jeśli chodzi o bezpłatne noże to możesz kupić nieco lepszy nóż, który jest całkiem dobry. Jeśli jednak chcesz mieć lepszy nóż, musisz nabyć go za Battlefunds.
Nóż jest bardzo przydatny gdy lubisz zakradać się do wroga od tyłu i atakować znienacka.


3
źródło: www.battlefieldheroes.com źródło: www.battlefieldheroes.com

W końcu dotarliśmy do pistoletu. Istnieje wiele pistoletów, o zróżnicowanym zasięgu i szybkostrzelności. Sam musisz zdecydować jaki odpowiada ci najbardziej. Pamiętaj jednak, że na pole walki możesz zabrać tylko dwie bronie i jeden ładunek wybuchowy.


4

Nie zapomnij też o innych przydatnych rzeczach takich jak lepkie TNT, czy plastry umożliwiające leczenie podczas walki.


5

Przeczytaj również:

http://www.zaradni.pl/porada/7899,jak_grac_jako_komandos_w_grze_battlefield_heroes


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.12.2011

Komentarze