Jedzenie na wieczór kawalerski – co zorganizować?

Wieczór kawalerski to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, choć niekoniecznie „jedyne”. Tradycyjnie obchodzony w przededniu ślubu, a zdroworozsądkowo – minimum kilka dni wcześniej, by wszyscy uczestnicy zabawy zdążyli dojść do siebie przed weselem. Jak go zorganizować? Co podać do jedzenia? Organizacja wieczoru kawalerskiego jest sporym przedsięwzięciem przede wszystkim dlatego, że doświadczenie w tej kwestii mamy najczęściej mizerne. To nie urodziny czy imieniny, które przygotowujemy dla siebie i bliskich kilka razy w roku! Za organizację wieczoru kawalerskiego odpowiedzialny jest świadek pana młodego, któremu oczywiście mogą pomagać drużbowie.

Jak się do tego zabrać? Podpowiadamy!

1

Organizacja kawalerskiego – zacznij od zaplanowania rozrywek

Męska impreza może mieć dowolny charakter. Warto postawić na uniwersalne rozrywki, które spodobają się wszystkim zaproszonym na nią mężczyznom. W zależności od kalibru wydarzenia oraz imprezowego budżetu, możesz zorganizować świetną domówkę z dodatkowymi atrakcjami lub wyjście do klubu, na kręgle czy do kasyna.Przygotowujesz wieczór kawalerski dla swojego brata lub przyjaciela? Jesteśmy pewni, że doskonale go znasz i masz już pomysł na część rozrywkową. A co z jedzeniem? W tej kwestii możesz postawić na sprawdzone patenty: grill lub pizza.


2

Zorganizuj wieczór kawalerski z grillem!

Zorganizuj wieczór kawalerski z grillem!

Grill i grillowanie nieodzownie kojarzą się z mężczyznami, dlatego też doskonale wpisują się w wieczory kawalerskie. Poza tym, który facet odmówi kiełbaski z grilla i zimnego piwka zero?Jeśli impreza odbywa się w ciepłym okresie roku, możesz śmiało zaplanować grilla i mieć pewność, że zarówno przyszły pan młody, jak i goście będą zadowoleni.Kawalerskie grillowanie będzie wymagało od Ciebie:Zrobienia zakupów – kup róże mięsa do wyboru (na grillu muszą znaleźć się klasyczne kiełbasy, drobiowe szaszłyki, burgery i steki), sporo warzyw i pieczywa. Nie zapomnij o sosach i napojach.
Przygotowania miejscówki – grill można postawić na tarasie lub w ogrodzie. Zadbaj o wystarczającą ilość miejsc do siedzenia.
Pamiętaj o talerzach, sztućcach i kubkach – możesz postawić na ekologiczną zastawę bambusową, której dodatkowo nikt nie będzie musiał zmywać!


3

Co zrobić do jedzenia na wieczór kawalerski? Postaw na sprawdzoną Pizzę!

Co zrobić do jedzenia na wieczór kawalerski? Postaw na sprawdzoną Pizzę!

Pizza? To jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych patentów na imprezowe jedzenie! Osobiście nie znamy żadnej osoby, która nie lubi pizzy, a Ty?Możliwość zamówienia różnych rodzajów pizz (również w opcji pół na pół) lub samodzielnego skomponowania właściwie każdego zestawu dodatków, daje ogromne pole do podpisu. Stawiając na pizzę masz pewność, że Twój poczęstunek przypadnie do gustu każdemu gościowi, bo każdy znajdzie kawałek pizzy idealny dla siebie.Organizowanie wieczoru kawalerskiego to sporo pracy, a zamówienie pizzy zdejmie z Twoich barków konieczność kupowania mięs, pieczywa i dodatków, marynowania, krojenia i siekania, a następnie stania przy grillu i serwowania.Jeśli przygotowywany przez Ciebie wieczór kawalerski odbywa się w Warszawie, Twojej uwadze polecamy sieć Pizzerii San Giovanni. Zamówisz w nich prawdziwą włoską pizzę w dowolnej ilości i z dowolnymi składnikami. Jedzenie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres o umówionej godzinie. Prościej (i smaczniej) być nie może!


4

Organizacja kawalerskiego na bogato – zamów catering!

Jeśli Twój budżet jest spory, a impreza zaplanowana na wiele godzin zabawy, możesz zamówić rozbudowany catering. Ta opcja będzie sporo kosztować, a samo jedzenie może nie trafić w gusta wszystkich zaproszonych na nią facetów. Sprawdź dokładnie firmę cateringową i jej ofertę. Najbezpieczniej jest postawić na tę, z której usług korzystał już ktoś z Twoich znajomych.


5

.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 06.12.2022

Komentarze