Kolczyki dla dziewczynek – 5 subtelnych inspiracji. Sprawdź!

Czy wiesz, że odpowiedni wiek do przekłucia uszu dziewczynce to wiek siedmiu/ośmiu lat? Wtedy może ona bezpiecznie przekłuć swoje uszy i zacząć ozdabiać je przepiękną biżuterią. Jakie rodzaje kolczyków z pewnością się jej spodobają? Którymi zachwyci swoje koleżanki? W których będzie czuła się dziewczęco, pięknie i swobodnie? Sprawdź! Oto pięć inspiracji, które na pewno zwrócą jej uwagę!

1

Pierwsze kolczyki dla dziewczynek – stal chirurgiczna?

Pierwsze kolczyki dla dziewczynek – stal chirurgiczna?

Pierwsze kolczyki dla dziewczynki nie powinny być zbyt fantazyjne. Co kryje się pod tym stwierdzeniem? Chodzi o to, by kolczyki dla dziewczynek, które dopiero przekłuwają uszy, były wykonane z odpowiednich materiałów i nie były zbyt duże. Materiały bezpieczne to między innym stal chirurgiczna, plastik leczniczy, a także złoto oraz srebro.Szybkie i bezpieczne gojenie przekłutych uszu jest kluczowe do późniejszej możliwości komfortowego noszenia kolczyków. Bezpieczne materiały nie zaburzą tego procesu, same kolczyki dla dziewczynki nie powinny być zbyt duże, by jej ucho nie nosiło obciążenia, które w momencie pierwszego przekłucia jest po prostu zbędne. Może także opóźniać proces gojenia.


2

Kolorowe czy klasyczne?

Kolorowe czy klasyczne?

Pamiętaj, że estetyka, która przykuwa oko dziewczynki, jest zazwyczaj nieco inna od twojej. Jej w padnie w oko kolczyk z pszczółką, serduszkami, o ciekawym kształcie. W sytuacji, w której jednak dziewczynka ma swój ulubiony, klasyczny typ, na przykład proste kolczyki w kształcie obręczy, kup jej właśnie takie. Nie każda lubi „dziecięce” kolczyki!Jakie kolczyki dla dziecka powinny więc znaleźć się w jej uszach? Takie, które najbardziej się jej spodobają! Pamiętaj jednak, by upewnić się, że dziewczynka nie zmienia zdania co kilka minut i wybiera swój prawdziwie ulubiony typ. Pożałowanie wyboru się zdarza, lecz zapewnij ją, że to pierwsze kolczyki! Są wyjątkowe, a w przyszłości kupienie następnego modelu nie będzie tak wielkim problemem. Wszystko z głową!


3

Kolczyki z dodatkami?

Chodzi oczywiście o kolczyki dla małych dziewczynek, które uwielbiają cyrkonie i inne błyszczące dodatki. Niekoniecznie zaś niestandardowe kształty w postaci motylków czy jednorożców! Wybierz więc takie kolczyki, które są proste, jednak zawierają stylowy dodatek. Dziewczyna z pewnością zauważy w nich podobieństwo do diamentów czy innych materiałów szlachetnych.W przyszłości zapewne zdecyduje się na zakup prawdziwych kolczyków z diamentami czy perłą. Na razie jednak cyrkonie czy dodatki wykonane z nieco mniej szlachetnych materiałów okażą się dobrym wyborem!


4

Kolczyki dla małych dziewczynek?

Bardzo młode dziewczynki z pewnością docenią kolczyki w niestandardowych kształtach, czyli na przykład w kształcie jednorożca. To może być jednak za mało! Złote kolczyki w kształcie jednorożca z cyrkoniami? Kolorowe kolczyki z biedronkami? A może motylki, cyrkonie, obręcze w serduszka…Im bardziej fantazyjne kolczyki, tym większe prawdopodobieństwo, że spotkają się z zainteresowaniem mniejszego dziecka. Jej zmysły wciąż uczą się doświadczać świata, warto więc, by jej uszy zdobiły kolczyki najbardziej kolorowe. Oto jedna z ciekawszych propozycji!


5

Kolczyki dla dziewczynek nieco większych!

Z początku warto wybierać kolczyki dla dziecka, które nie będą zbyt duże. Z czasem warto, by dziewczynka miała możliwość wyboru nieco większych modeli. Przyjdzie na to jednak czas, gdy jej przekłute uszy poprawnie się zagoją, a nieco większy ciężar kolczyków nie wpłynie na komfort ich noszenia czy jej zdrowie. Wtedy większe obręcze czy kolczyki z zawieszkami z pewnością dodadzą jej subtelnego uroku i zwrócą uwagę rówieśników!


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 22.03.2023

Komentarze