Jak zorganizować świetne przyjęcie urodzinowe dla naszego dziecka?

Urodziny, któż z nas ich nie lubi. Są świetną okazją do świętowania. Dla naszych dzieci są zwykle najlepszą zabawą. Jak urządzić super przyjęcie dla naszego dziecka? Oto kilka pomysłów.

1

Urodziny w domu. To chyba najpopularniejsza forma urodzin. Jest tort, są prezenty oraz goście. Jeżeli decydujesz się na urządzenie przyjęcia w swoim własnym domu, pamiętaj o zorganizowaniu ciekawych zabaw dla dzieci, aby się nie nudziły, szczególnie, gdy przyjęcie jest wyprawiane w mieszkaniu. Pomysłów na zabawy jest naprawdę wiele. Dla przykładu możesz przygotować na małych karteczkach różnego rodzaju czynności, jak na przykład „ 3 przysiady” lub „zjedzenie kanapki”. Wszystkie karteczki wymieszać, wsypać do jakiegoś pojemniczka. Dzieci będą oczywiście losowały i wykonywały dane zadania. Dzieciaki wprost uwielbiają tego rodzaju zabawy. Jeżeli brakuje Ci pomysłów, polecam zajrzeć do internetu, czy księgarni w poszukiwaniu książek dotyczących urodzinowych zabaw dla dzieci.


2

Tort urodzinowy. Tort urodzinowy wcale nie musi kosztować bardzo wiele. Możesz upiec go przecież sama, jeżeli oczywiście masz zdolności kulinarskie  W obu przypadkach ważne jest, aby zawierał, tak uwielbiane przez dzieci świeczki. Oczywiście pomyślenie życzenia jest obowiązkowe.


3

Kolorowe kanapki. Bardzo dobrze jest zrobić urodziny dziecka w nieco innym stylu niż zawsze. Niech ciastka i cukierki nie będą numerem jeden. Oczywiście nie może ich zabraknąć, ale niech ich ilość będzie niewielka a wręcz bardzo mała. W zamian za to proponuję zrobić kolorowe kanapki, kupić owoce, pokroić warzywa, jak na przykład marchewkę w paseczki. Zamiast coca coli, zrób pyszną lemoniadę. Do wody mineralnej, niegazowanej wrzuć kilka plasterków cytryny. To zdrowy i orzeźwiający napój.


4

Urodziny w Mc’ Donaldzie. Wielu rodziców decyduje się na takie wyprawienie urodzin i mają rację. Jest wynajmowany pokoik dla dzieci, gdzie bez przeszkód mogą się bawić, zajadając ulubione przekąski. Nikt nie ma wejścia do danej sali, znajdują się tam tylko goście. Koszt urządzenia takiej imprezy nie jest duży. Dzieci uwielbiają Mc’ Donalda, więc nie ma chyba nic lepszego niż urządzenie tam urodzin.


5

Wizyta w kinie. Warto zorganizować urodziny w postaci seansu kinowego. Zawsze znajdzie się jakaś bajka, której dzieciaki jeszcze nie widziały. Jeżeli jednak, nic konkretnego akurat nie leci w kinie lub wiele dzieci było już na danym seansie. Polecam zabranie dzieci na seans 3d, to możliwość oglądania bajek w wymiarze trójwymiarowym. Wystarczy założyć „magiczne okulary”. Niezapomniana atrakcja dla dzieci gotowa


6

Wesołe miasteczko. To bardzo fajny pomysł na zabranie Twojego dziecka wraz z najlepszym przyjacielem na wizytę do wesołego miasteczka. Nie zabieraj więcej dzieci, jeżeli nie masz nikogo do pomocy, ponieważ zbyt dużej ilości dzieci możesz nie upilnować. Najlepiej, więc zabrać dziecko wraz z najbliższym jemu kolegą lub najbliższą koleżanka. Pozwól swojemu dziecku wybierać karuzele, na których chce się przejechać. To przecież jego urodziny :)


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 21.08.2009

Komentarze

fajne :)

Ostatnio zmieniony: 2013-03-15 15:07:53

ciekawe porady

Ostatnio zmieniony: 2011-03-15 20:34:20