Jak wybrać prezent dla młodej mamy?

Czasem w życiu każdego z nas, pojawia się moment gdy bliska nam kobieta, właśnie urodziła potomka. Po wielkiej radości, nie możemy doczekać chwili w której zobaczymy bobasa i tu pojawia się problem. Jaki prezent ze sobą zabrać?

1

Jeśli wybieramy się w odwiedziny do szpitala, powinniśmy pamiętać, aby nie trwało to zbyt długo. Pierwszym powodem jest obecność innych kobiet i noworodków na sali, drugim zaś może być osłabienie nowej mamy. Odwiedzając dzidziusia w domu, możemy pozwolić sobie na większą swobodę, pamiętając jednak cały czas o samopoczuciu mamy. Czy poznanie nowego potomka odbędzie się w szpitalu czy w domu, nie wypada iść z "pustymi" rękoma.


2

Komfortowo jest, gdy mamy możliwość po prostu zapytać o to, co jest potrzebne. Większość z nas jednak usłyszy w odpowiedzi "nie wygłupiaj się", "nic, wszystko mamy". Standardowym prezentem jest wyprawka dla niemowlaków, dostępna w każdym sklepie dla dzieci oraz kocyk. Istnieje jednak ryzyko, że większość witających noworodka kupi coś podobnego. Możemy tez kupić jakieś ubranka, lepiej wybierać coś na "zaś", gdyż malce w pierwszych tygodniach bardzo szybko rosną.


3

Przy zakupie prezentu dla maluszka, możemy też wybierać z pośród produktów, które zawsze się przydadzą i to w każdej ilości . Do tego typu rzeczy należą np. pampersy, chusteczki nawilżające, posypki, oliwki, cumelki... Kupując tego typu produkty mamy pewność, że zostaną szybko wykorzystane i nie zmarnują się.


4

Przy odwiedzinach noworodka, wszystko kręci się dookoła niego i często zapominamy o mamie. Możemy być pewni, że bobas zostanie obrzucony prezentami, więc może pomyślimy o mamie? Kupić możemy kremy dla młodych mam, bieliznę lub bon na masaż. Wszystko co przyjdzie nam do głowy. Pamiętajmy też, że nie chodzi o to, co ofiarujemy w prezencie maluchowi czy mamie, tylko o to że dzielimy tą radość z nimi.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 13.09.2012

Komentarze