Jak mądrze kupować prezenty dla dziecka?

Jak kupić mądrze prezent by zadowolić małego i dużego dzieciaka? Biorąc pod uwagę, że nawet najmłodsi mają przerastające naszą kieszeń wymagania.Poniżej cenne wskazówki jak nie dać się wciągnąć w błędne koło drogich i mało wartościowych zakupów. Jak mądrze kupować prezenty?- to nie takie trudne przekonaj się sam. Kilka drobnych wskazówek i kreatywne pomysły i na pewno się uda.

  • cierpliwość
  • myśl twórcza
1

Obserwacja dziecięcych zainteresować, to podstawa udanych zakupów. Jeśli znamy swoje dziecko, dobrze wiemy czym się interesuje i co go fascynuje, w oparciu o tą wiedzę zakup prezentu na Dzień Dziecka będzie dziecinnie prosty.


2

Patrząc na idący z postępem świat, kupowania drogich i markowych gadżetów mija się z celem. Przyzwyczajamy dzieci od najmłodszych lat do luksusu wiąże się z barkiem szacunku. A kiedy dziecko ma doceniać wartość twórczości jak nie będąc małym dzieckiem. Drogie telefony,ipody, komputery, gry komputerowe niwelują dziecięcą ciekawość.


3

Kupujmy dzieciom zabawki, które uczą i dają coś z siebie, przy których dziecko musi pomyśleć.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 26.05.2013

Komentarze

Warto kupować prezenty rozwijające (książki, klocki, puzle, gry...), zabawki prędzej czy później trafią do kosza.
Jak to dobrze że jestem z pokolenia, które by się pobawić wychodziło na podwórko. Przeraża mnie to co się dzieje obecnie...

Ostatnio zmieniony: 2013-06-20 10:31:35

Te coraz nowsze zabawki często zajmą nasze dzieci tylko na chwile. Właśnie dlatego proponuje stare sprawdzone zabawki typu kreda, bębenek do gry, skakanka itp

Ostatnio zmieniony: 2013-06-14 14:55:04

Ostatnio zauważyłam, że zwykła kreda do pisania po tablicy dla 4- latka to fantastyczny pomysł na mile spędzony czas...

Ostatnio zmieniony: 2013-06-09 10:46:33