Jak dostać darmowe próbki kosmetyków dla dzieci?

Znasz markę Johnsons Baby? Chciałabyś, żeby Twój maluszek wypróbował kosmetyki tej firmy? Przeczytaj, jak dostać próbki za darmo.

  • Czas, chęć, dostęp do internetu, posiadanie konta e-mailowego.
1

Wejdź na stronę www.johnsonsbaby.com.pl i przewiń ją w dół.


2

Znajdź napis „Zamów próbkę”, a następnie naciśnij przycisk „zobacz”. Otworzy Ci się podstrona, na której zaznacz interesujące Cię próbki kosmetyków. Do wyboru masz aż 4: łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1, mleczko intensywnie pielęgnujące, ochronny krem przeciw odparzeniom i krem intensywnie pielęgnujący. Może zaznaczyć każdą z próbek tych produktów kosmetycznych.


3

Podaj swoje dane do wysyłki oraz datę urodzenia dziecka lub jak dziecka jeszcze nie urodziłaś, to zaznacz „Jestem w ciąży”. Wyraź też zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez spółkę Johnson & Johnson Poland, jak również na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Możesz też zaprosić swoich znajomych do zamówienia darmowych próbek kosmetyków. W tym celu w odpowiedniej rubryce napisz ich adresy e-mail. Zostaną oni poinformowani, o takiej możliwości e-mailowo. Kliknij przycisk „zamów”.


4

opis porady


5

Uwagi i spostrzeżenia

  • Wysyłkę próbek realizują wyłącznie na terenie Polski. Na dany adres realizują tylko jedną wysyłkę w ciągu roku.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 25.11.2012

Komentarze