Forum: windykacja

Rozpocznij nową dyskusję

  1. Zaloguj się:

Tematy

Sebastian Tański

Witam, dzisiaj zatrzymała mnie policja, pan policjant stwierdził że razem z żoną mieliśmy niezapięte pasy. lecz w rzeczywistości pasy zapieliśmy już 28km wcześniej przed wyjazdem z domu. Nie zgodziłem...

czytaj całość
Autor Zaradni.pl

Witam
Faktycznie według prawa ciężarna kobieta nie ma obowiązku informowania pracodawcy o swoim stanie.
jednakże by skorzystać z wielu uprawnień przysługujących kobietom w ciąży trzeba udokumentować...

czytaj całość
Autor Zaradni.pl

PROSZE O POMOC

MAM NA IMIE ANDRZEJ.

SĄD RODZINNY W ŻAGANIU USTALIŁ MI WIDZENIA Z MOJM SYNEM (MA PRAWIE 5 LAT) NA DWA RAZY W MIESIACU(NA WEEKENDY),TEDZIEŃ FERII ZIMOWYCH I MIESIAC...

czytaj całość
julita lewandowska

aha,no to niezle:(to dopiero moge liczyc na jakies pismo we wrześniu?i jeszcze napisalam pismo do tego sądu, gdzie była adopcja,w zupełnie innym mieście niż mieszkam to tez ma jakies znaczenie?

Pokaż wszystkie

Komentowane porady

Fajan stronka, fajne teksty, tylko chyba komentarze nie działają :(

czytaj całość

Ciekawe kto napisał takie bzdruy??? W polskim prawie nie istnieje coś takiego jak RUTYNOWA KONTROLA DROGOWA. To jest po prostu rutynowy bandytyzm policji. Ustawa wyraźnie mówi, że można zatrzymać pojazd jedynie wtedy kiedy ma się UZASADNIONE podejrzenie popełnienia czynu zabronionego zagrożonego karą. Wtedy i tylko wtedy.

czytaj całość

Warto też zwrócić uwagę na to czy klatki schodowe oraz korytarze w piwnicach są przestronne. Obecnie deweloperzy oszczędzają miejsce i często powstają mikroskopijne klatki na których nie ma miejsca na postawienie wózka dla dzieci albo mamy do czynienia z wąskimi korytarzami w piwnicach i trudno wprowadzić rower. Należy też zwrócić uwagę czy jest wystarczająca liczba miejsc parkingowych.

czytaj całość

hej a co zrobic jeżeli kobieta z urzedu wziela mi potwierdzenie zapłaty za prawo jazdy (które musiałam zapłacić przed odebraniem dokumentu)???

czytaj całość

czy ktos moze wie ile kosztuje wyciagniecie z urzedu akt urodzenia eutopejski tzn.tlumaczony w wielu jezykach?

czytaj całość