Forum: Miłośnicy zwierząt wszelakich

Rozpocznij nową dyskusję

  1. Zaloguj się:

Tematy

Krystyna Dyczynska

Mam problem z moją kotka która upodobala sobie spanie w ,,nogach ''- to może ostatecznie robic lecz po po kilku godz.3-4 rta w nocy wskakuje na mnie a wazy sporo-5kg i to nie jest mile być budzona...

czytaj całość
Jarek Hanzel

Na tej stronce była jeszcze przynajmniej jedna oferta sprzedaży tego gatunku. Ale napisz do tego hodowcy. Jak nie ma to z pewnością kogoś ci poleci. No i daj znać jak ci poszło:)

Elżbieta Rusek Zaradni.pl

Co sądzicie o zabiegu sterylizacji?W jakim wieku najlepiej wykonać?

Elżbieta Rusek Zaradni.pl

Mam suczkę tej rasy,jest bardzo uparta.Ma 1.5 roku Czy Beagle w ogóle można ułozyć?

Elżbieta Rusek Zaradni.pl

Beagle to bardzo kochane psiaki ale bardzo uparte

Elżbieta Rusek Zaradni.pl

> @Risika:
> Zapraszam do obejrzenia moich pupili na moim blogu:, w zakładce: GALERIA - MOJE ZWIERZAKI
>
> http://ja-czylikobietbyc.blogspot.com
czytaj całość
Jarosław Kostera

ja wiem co znaczy jak szczur staje na tylnych łapkach . daj mi JEŚĆ

Ewa  Wilczek

Zabrze - Biskupice,ul. Bytomska 133 wybrać z listy ( są na 5 miejscu z tej długiej listy)
Tu link do strony: http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php. Jedno kliknięcie. Dajmy szansę...

czytaj całość

Pokaż wszystkie

Komentowane porady

Adopcja zwierzaka to bardzo ważny krok szczególnie w życiu dziecka. Należy ocenić własne możliwości zanim się przywiąże do siebie zwierzaka. Trzeba dać z siebie dużo i być konsekwentnym.

czytaj całość

Dziękuję za uznanie. Koty polubiły kuwetę. Plusem jest brak zapachów w mieszkaniu i podłoga bez rozsypanego żwirku. Minusem są zapachy z kuwety w łazience. Rozwiązaniem będzie filtr węglowy zamocowany na wlocie rury wentylacyjnej kuwety. Pozdrawiam.

czytaj całość

Przyznam, że bardzo to estetycznie wygląda i ciekawy pomysł na aranżację kuwety dla kotów. Gratuluję.

czytaj całość

Witam wszystkich. Mamy dwa koty w mieszkaniu i w trakcie remontu zaadoptowaliśmy mały skrawek w holu na potrzeby kotów. Kuweta jest w tzw zabudowie. Wszystko wykonane z płyty PCW. Na razie jest to wersja surowa bez wykończenia. Sam pojemnik kuwety ma wymiary wewnątrz 72/60/46cm i głębokość 24cm. Na boku 72cm mocowany jest przedni zdejmowany panel maskownica z otworem wejściowym dla kotów. Całość jest wentylowana i zapachy są odprowadzane ukrytą rurą grawitacyjnie do łazienki a potem na zewnątrz.

czytaj całość

Witaj,
nie musisz brać sobie zwierzęcia do domu. To już dużo robisz, że przeznaczasz 1% swoich dochodów. Te pieniądze będą na pewno dobrze spożytkowane dla tych zwierząt. Czasami wystarczy dać stare koce, karmę, która jest bardzo potrzebna na co dzień dla tych czworonogów. Cieszę się, że choć artykuł jest dawno napisany przeze mnie jest wciąż żywy. Korzystając z komentarza zwracam się do Wszystkich, którzy chcą pomóc, nie zastanawiajcie się długo.

czytaj całość

Niestety nie mam warunków by zaadoptować psa czy kota, ale staram się chociaż wspierać takie stowarzyszenia jak www.Otoz.pl , przekazując im swój 1% podatku. Uważam, że to dobry wybór i trzymam się tego już kolejny rok z rzędu.

czytaj całość

A jak dbać o klatke i co powino w niej by c bo mam szczura i szczerze sie go nawet boje

czytaj całość

cd Innym powodem może być stres związany z przebywaniem na podwórku z tym sąsiadem kotem Persem, nie wiadomo, czy tamten go nie chce zdominować. Możesz sodę zastosować na te miejsca, gdzie sika najczęściej, też może kot zrezygnuje z sikania w niedozwolonych miejscach. Spróbuj zapach anyżu dać w pobliżu, koty tego nie znoszą. Jest parę sposobów, by zniechęcić uparciucha. Ale polecam zabawy, bo to może rozwiązać wiele problemów natury psychicznej. Ewa

czytaj całość