Forum: Finanse domowe i oszczędności

Rozpocznij nową dyskusję

  1. Zaloguj się:

Tematy

Autor Zaradni.pl

Można mądrze oszczędzać, można lokować swoje oszczędności, można inwestować w obligacje, ale skoro uzbieraliśmy już tych parę złotych to zainwestujmy je agresywnie. Ktoś powie, że to nierozsądne, owszem....

czytaj całość
Grzegorz Karpuk

Zgadzam się z 'mianat' w pierwszej kolejności powinno sie inwestować w siebie. Wiedza jest bezcenna. Z drugiej strony gdy już ma sie wiedzę powinno sie ją jakoś zastosować. Swego czasu nieruchomości...

czytaj całość
Grzegorz Karpuk

Ja nie kupuję już gazet codziennie a tylko co piątek. Staram się odłączać ładowarkę z prądu tuż po naładowaniu komórki.

Pokaż wszystkie

Komentowane porady

Wyczerpujący artykuł. Uważam, że pożyczanie pieniędzy powinno być uzasadnione i przemyślane. Z drugiej strony okazja zdarza się rzadko. Trudny temat.

czytaj całość

Inne linki do darmowych próbek kosmetyków i innych rzeczy za darmo znajdziesz na moim blogu - www.dorabiajprzezinternet.blogspot.com Zapraszam do odwiedzenia :)

czytaj całość

Ja ostatnio sprzedałam wszystkie zalegajace mi na półkach książki na http://skupszop.pl , w ciągu 30 minut pozbyłam się 18 książek a w ciągu trzech dni otrzymałam za nie pieniądze.

czytaj całość

Osobiście nie ufam porównywarkom internetowym. Mam zaufanego pośrednika w Idea Expert i wole udać się do niego jak mam zamiar zaciągnąć kredyt. Ostatnio brałem gotówkowy i nawet udało się bez zaświadczenia o dochodach załatwić. Ale to tylko dlatego że mała kwota:)

czytaj całość

Z tą energią to jest tak, że zmiana taryfy nie da za wiele oszczędności, trzeba zmienić dostawcę żeby płacić mniejsze rachunki

czytaj całość

Dzięki, przydatne wskazówki. Mam nadzieję, że te porady trafią do dużej ilości osób! Wystarczy trochę rozwagi i konsekwencji i można ogarnąć swoje finanse.
Warto też dostrzegać różne finansowe okazje i je wykorzystywać, do zgarnięcia są różne bonus za założenie konta\lokaty. Np. ostatnio jest bardzo dobra promocja lokaty i do zgarnięcia 80zł w 5 min: goo.gl/YB9s17

czytaj całość

Właśnie się zapisałam przypadkowo będąc na zakupach w drogerii, ale fajne jest to, bo mam dostęp do sklepu internetowego dla zwierząt, gdzie kupuję stale. Ktoś bardzo mądrze wymyślił taki biznes.

czytaj całość

Ciekawa i przydatna porada.

czytaj całość

Daria, każdy przelew ma swoje koszty i trzeba wiedzieć, jak z tych "dobrodziejstw" korzystać. Wskazówki godne profesjonalisty. Pozdrawiam.

czytaj całość