Forum: Aktualności

Rozpocznij nową dyskusję

  1. Zaloguj się:

Tematy

Redakcja Zaradni.pl

Witajcie Zaradni,

Prace nad odmienionym portalem Zaradni.pl prawie dobiegły końca – jesteśmy na ostatniej prostej.

Chcę jedynie przypomnieć, że na Portalu będą obowiązywać nowe...

czytaj całość
Grzegorz Karpuk

Strona sie w ogóle nie odpala.

Emilia Przybyłek Zaradni.pl

Rzeczywiście to troszkę trwa...

Ewelina Zach

Cóż niefajny pomysł z usunięciem tej zakładki...ja sobie lubiłam zapisać w ulubionych przepisy z których zamierzałam skorzystać i trochę niefajnie się czuję będąc tej możliwości pozbawiona...

Ewelina Zach

No wtedy mi się raz fotki pomyliły i dodałam główną nie taką jak trzeba a później mi się usunęła- czekam aż znowu będę robić to danie to dodam właściwe zdjęcie :-) to fajnie czytać, że jest taka możliwość...

czytaj całość
Autor Zaradni

nawet nawet

Anna Trykacz

Zapraszam tu: http://www.zaradni.pl/porada/3320,jak_obliczyc_koszt_budowy_domu

Aleksander Wilusz

Jeżeli płyta główna po 2 miesiącach działa to nie powinna się już popsuć. Jeżeli klawiatura Ci nie działa a nie masz w tej chwili pieniędzy na naprawę to można podłączyć klawiaturę zewnętrzną.

Redakcja Zaradni.pl

Cześć,

Proszę wszystkich chętnych do testowania nowego portalu o wysłanie maila na adres marcin (at) zaradni.pl.


Przygotowane zostaną dla Was konta testowe, będziecie mogli...

czytaj całość

Pokaż wszystkie

Komentowane porady

He, he znany problem ;), pod linuxem wbrew pozorom jest trochę prościej, wystarczy kliknąć w pasek gdzie zazwyczaj jest EN (angielska wersja) i zmienić na PL z odpowiednią klawiaturą ;).

czytaj całość

Zrobiłam tak jak jest napisane... ale gdy dzwonie pod wybrany numer nie chce mnie połączyć. Tylko pisze "Usługa niedozwolona" :( Co mam ZROBIĆ?!!!

czytaj całość

Artykuł na medal, idealny dla laików (np. mojej nie do końca obeznanej z 'komputerami, systemami, internetami, - Mamy, nie do końca słuchającej porad najmłodszej siostry czy też mającej drugi kontakt z współczesnymi komputerami Babci)

czytaj całość

Oczywiście liczba dostawców jest szeroka, bo problem dla producentów jest poważny. Jak najbardziej dostawcy produktów refurbished znajdą się na allegro, ebay, świstaku, olx itp. Ale sieć , a nawet gazety, jest pełna ogłoszeń firm, które masowo wprowadzają na rynek zwroty, na zasadzie outletów, discontów etc. :) :) :).

czytaj całość

ok, to gdzie można takiego typu produkty kupić? Jakaś specjalna strona, ogłoszenia, czy po prostu np na allegro... ?

czytaj całość

Polecam wam super polską stronę do pobierania z serwisów takich jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook, Metacafe, i VK - wszystko to na jednej stronie bardzo prosta obsługa. Każdy sobie poradzi bez zbędnych programów kopiujesz i klikasz.. po chwili pobierasz gotowy plik http://iconv.pl - Najlepszy konwerter z jakim się spotkałem iconv.pl

czytaj całość

kiedy odpalam plik wyskakuje mi błąd pomożecie ???

czytaj całość

Przycisk Reset znajduje się w otworku w tylnej ściance tabletu obok otworku napis RESET. Naciska się go ostrą wykałaczką lub innym niezbyt twardym patyczkiem, nie używaj igły tylko coś tępego co wejdzie w ten otworek. W instrukcji jest to pozycja nr 11 na str. 5.

czytaj całość

Sorry, ale albo jestem ślepy, albo ten tablet nie ma przycisku RESET. Nawet w instrukcji nie ma informacji o takim przycisku.

czytaj całość

NIE DZIAŁA... wyświetla się nr

czytaj całość