Zakupy spożywcze – dlaczego warto robić je online?

W ciągu ostatnich kilku lat można zaobserwować rosnącą popularność zakupów online. Obecnie wśród dostępnych aplikacji znajdują się oprogramowania, które umożliwiają zakup jedzenia z dostawą pod wskazany adres. Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania i co ma do zaoferowania InPost Fresh?

1

Jakie zalety ma robienie zakupów spożywczych online?

Jakie zalety ma robienie zakupów spożywczych online?

Dzięki aplikacjom typu InPost Fresh można robić zakupy spożywcze online w całej Polsce. Produkty da się zamawiać całodobowo, więc da się to zrobić podczas przejazdu autobusem, w środku nocy, a także w trakcie weekendu. Aplikacja działa cały czas i pozwala na przeglądanie dziesiątek tysięcy artykułów bez wychodzenia z domu.Robienie zakupów spożywczych w ten sposób sprawdzi się u zabieganych osób, które nie chcą marnować czasu na szukanie produktów w supermarketach. Dzięki aplikacji można kupować produkty ze znanych i zaufanych sklepów takich jak np. Makro i Carrefour lub też z innych marketów w okolicy. Dodatkowo oferta dostępnych artykułów jest bardzo bogata i obejmuje wiele kategorii, a nie tylko produkty spożywcze.InPost Fresh da się zainstalować na wszystkich smartfonach, zarówno tych z systemem iOS, jak i Android. Ogólnodostępne oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i pozwala na dokonywanie szybkich płatności BLIKIEM lub przelewem online. Poza tym zakupy można zamawiać nie tylko do domu, ale i do automatów Paczkomat®. Co ważne, darmowa dostawa do urządzeń dotyczy zakupów już za min. 40 zł.


2

Zakupy spożywcze online z InPost Fresh – dla kogo?

Z zakupów spożywczych online może skorzystać każdy, kto ma taką ochotę. Szczególnie poleca się tę opcję osobom z małą ilością czasu na zrobienie sprawunków czy seniorom, dla których zwykłe zakupy są zbyt obciążające. Często z możliwości tej korzystają także osoby chore, które aktualnie nie powinny wychodzić z domu, a brakuje im niezbędnych produktów. W InPost Fresh artykuły dla siebie znajdą także osoby będące na specjalnych dietach m.in. wegetariańskiej.


3

Kiedy warto sięgnąć po InPost Fresh?

Zaletą aplikacji InPost Fresh jest to, że można jej używać praktycznie cały czas. Warto także wykorzystać możliwość dostawy produktów pod wskazany adres, kiedy chce się zrobić większe zapasy żywności. Można zamówić jedzenie w trakcie pracy z domu, aby od razu po wykonaniu obowiązków móc rozpakować paczkę i nie musieć wychodzić do sklepu. To idealna opcja na zaopatrzenie się w niezbędne artykuły przed świętami czy odwiedzinami gości.


4

Co można zamówić przez aplikację InPost Fresh?

InPost Fresh oferuje mnóstwo różnorodnych produktów w atrakcyjnych cenach. Można tam kupić sporo artykułów żywnościowych, w tym m.in. kasze, makarony, kawy, herbaty, dania gotowe, konserwy czy przekąski. Poza tym w ofercie znajduje się sporo jedzenia dla zwierząt. Można kupić karmy dla psów, kotów czy rybek.InPost Fresh to także szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i czyszczących – szamponów, proszków do prania, żeli pod prysznic czy płynów do zmywania naczyń. W ofercie dostępne są również jedzenie dla najmłodszych czy artykuły wegetariańskie.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 29.11.2022

Komentarze