Jak urządzić małą łazienkę?

Urządzenie małej łazienki to ciężkie wyzwanie, szczególnie gdy mamy do dyspozycji kilka metrów kwadratowych. Na szczęście można tak dobrać urządzenia i dodatki, aby nasza łazienka była nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale także estetycznie wyglądała.

  • ubikacja, prysznic, umywalka, szafki, lustro, oświetlenie
1

Dobry plan. Odpowiednie zaplanowanie wyglądu naszej łazienki to podstawa. Mając do dyspozycji zaledwie kilka metrów kwadratowym wszystko musi idealnie pasować.


2

Meble i urządzenia zajmujące jak najmniej miejsca. Wybieramy wąską kabinę, umywalkę łączymy z szafką. Ubikacja powinna być wisząca z zamontowaną w ścianie instalacją i zbiornikiem na wodę.


3

Pralka w innym pomieszczeniu. Jeżeli mamy taką możliwość to ustawmy pralkę w kuchni. Jeśli nie to wybierzmy model pralki ładowanej od góry.


4

Odpowiedni dobór kolorów. Jasne kolory dadzą optycznie więcej przestrzeni. Dobre oświetlenie. Dobrze doświetlone pomieszczenie będzie wyglądało na większe.


5

Jeśli to możliwe to umywalkę i lustro ustawmy na wprost wejścia.


6

Utrzymujmy porządek. Dbając o porządek i nie zagracając łazienki dodatkowymi, zbędnymi przedmiotami będziemy mieli przytulne i funkcjonalne pomieszczenie.


7

Uwagi i spostrzeżenia

  • Mając małą łązienkę poszukajmy inspiracji w galeraich zdjęć w internecie.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 17.01.2013

Komentarze

fajne wskazówki

Ostatnio zmieniony: 2013-02-17 06:33:09

dobre

Ostatnio zmieniony: 2013-01-22 09:45:44