Najlepsza chemia profesjonalna do hotelu i pensjonatu

Wysoki poziom higieny to jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na naszą ocenę hoteli i pensjonatów. Bez względu na to, czy wybieramy się w góry, nad morze, do agroturystyki pośrodku niczego czy do centrum zatłoczonego miasta, w hotelu chcemy czuć się komfortowo, wyspać się na wygodnym łóżku i z przyjemnością wziąć prysznic. Utrzymanie wysokiego standardu czystości i higieny to zatem absolutna podstawa dla każdego właściciela noclegów. Jakich środków najlepiej używać? Czym kierować się przy wyborze chemii do sprzątania?

1

Jak wybrać środki sprzątające dla swojego hotelu?

Jak wybrać środki sprzątające dla swojego hotelu?

Miejsca noclegowe, zarówno te mniejsze, jak i większe, to wiele różnych powierzchni do sprzątania i należy to wziąć pod uwagę przy kompletowaniu środków czystości. Podstawą naszego działania powinny być skrupulatnie opracowane schematy prac porządkowych, które wyczerpująco opisują obowiązki danego pracownika w konkretnym miejscu, częstotliwość wykonywania poszczególnych czynności oraz rodzaj i dozowanie środków czystości. Takie podejście znacznie ułatwi nam nie tylko samo sprzątanie, ale także nadzór nad nim i sprawi, że zawsze będziemy mieć pewność, że oferujemy naszym gościom wysokiej klasy standard. Preparaty czyszczące różnią się od siebie wieloma cechami, jak wybrać najlepsze? Tu z pomocą przychodzi chemia profesjonalna z https://higiena24.com/, dostępna w bardzo szerokiej ofercie i dopasowana do potrzeb różnych biznesów. Znajdziesz tu zarówno środki do czyszczenia toalet i łazienek, artykuły higieniczne, preparaty do pielęgnacji mebli i dobre produkty do prania.


2

Wyzwania w miejscach noclegowych

Pokoje hotelowe i apartamenty do wynajęcia to szereg różnego rodzaju zabrudzeń. Musimy wziąć pod uwagę, że nasi goście są różni i mają różne przyzwyczajenia, ale każdy, czy to na urlopie, czy na wyjeździe służbowym, oczekuje od miejsca noclegowego komfortowego wypoczynku i możliwości odświeżenia się. Dużo uwagi musimy zatem przyłożyć do czystości w łazienkach oraz tego, jak wyglądają łóżka. Świeżą pachnąca pościel i elegancko zaścielone łóżko to coś, czego wszyscy oczekujemy po wejściu do pokoju hotelowego. Sprzątanie i dezynfekcja to zarówno kwestia wymogów sanitarnych, jak i kwestia estetyki i jakości naszych usług. Nie możemy liczyć na to, że goście będą zadowoleni z naszej oferty, jeśli w tym obszarze natkną się na nasze niedociągnięcia.


3

Chemia profesjonalna, która ułatwi Ci poradzenie sobie z każdym rodzajem zabrudzenia

Czyste pokoje i przyjemny wystrój sprawią, że goście będą chcieli wracać do Twojego hotelu, pochwalą go znajomym i napiszą przychylną opinię o obiekcie w sieci. Zachowanie najwyższego standardu zapewni Ci bezpieczna, ale skuteczna chemia profesjonalna z https://higiena24.com/, a zakupy online ułatwią zaopatrzenie i oszczędzą sporo czasu. Stworzona z myślą o biznesie chemia profesjonalna jest bardziej wydajna niż produkty marketowe, co przekłada się na oszczędności w dłuższym czasie. Produkty te przeszły też wszystkie testy i są bezpieczne, zarówno dla gości hotelowych, jak i osób odpowiedzialnych za prace porządkowe. Poradzisz sobie bez trudu z każdym rodzajem zabrudzenia.


4

.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 24.07.2023

Komentarze