Jak zarobić na własnym hobby - sport?

Witam, Jest to moja pierwsza porada na stronie zaradni.pl, w której chciałbym się z wami podzielić swoją wiedzą na temat zarabiania przez internet na własnych zainteresowaniach. W tym wypadku to będzie Sport. Możesz obstawiać punkty, które potem wymieniasz na cenne nagrody.

  • konto na beterz
  • ten kurs
  • minimalna znajomość sportu
  • chęci oraz troszkę szczęścia
1

Zarejestruj się na stronie Beterz.com.


2

Potwierdź swoją rejestrację, oraz przejdź na stronę główną. Na stronie głównej widzisz najbliższe wydarzenia na które możesz postawić. Na początek masz do wykorzystania 10 000 bz (punkty, waluta beterz). Jeśli obstawisz na kurs 1,8 i wygrasz otrzymujesz swoje 10 000Bz oraz 8 000Bz za wygrany mecz. Jeśli nie uda się, to nie koniec dnia. Następnego dnia otrzymasz kolejne 10 000Bz.


3

Jak obstawiać?
Nie ma idealnego sposobu na obstawianie, Sport jest dziedziną w której wszystko może się zdarzyć, jednak jest kilka sposobów, które mogą ułatwić nam podjęcie decyzji (jeśli np. nie znamy się na danej dyscyplinie)
1. Patrzymy na procent oddanych głosów oraz kurs. Im większy procent (mniejszy kurs) to powinno być większe prawdopodobieństwo wygranej. Często tak jest, ale równie często (bardzo często w tenisie) zdarza się że wygrywa zawodni z kursem większym od 4.00.
2. Korzystamy z typów osób, które podglądamy. Aby dodać osobę wystarczy kliknąć na szarą gwiazdkę tak aby zrobiła się biała. Nie wiesz kogo dodać? Dodawaj tych, którzy zdobywają nagrody. Wszystko jest napisane w zakładce Gifts.
3. Korzystając z zewnętrznych serwisów w których znajdziemy wiele cennych informacji na temat ostatnich meczy danych zawodników, czy grali kiedyś ze sobą, jakie są szanse na wygraną oraz jakie kursy oferują inne (płatne) serwisy bukmacherskie.


4

Uzbieramy troszkę punktów i co dalej?
Punkty możemy wymienić np. na PS3 czy iPody, ale też na kupony PayPal, Amazon o wartości do 250€.

Życzę powodzenia!


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.03.2011

Komentarze

ok

Ostatnio zmieniony: 2013-02-13 21:22:08