Jak zarobić na Allegro?

Strony, na których możemy sprzedać swoje rzeczy są świetnym przykładem na zarobienie dodatkowych pieniędzy w dosyć szybkim czasie. Aby to osiągnąć niezbędne jest rozeznanie co najszybciej schodzi i jest najchętniej kupowane.

  • dostęp do Internetu, aparat i cała masa niepotrzebnych rzeczy do sprzedania
1

Ubrania i buty. Najlepszym sposobem na zarobienie na aukcjach jest sprzedaż niepotrzebnych ubrań i butów. Jeżeli w szafie masz masę rzeczy nie noszonych, w dobrym stanie, markowych, możesz wystawić je na aukcji internetowej Allegro lub eBay. Możesz sprzedawać pojedyncze sztuki, lub jeżeli masz tego naprawdę dużo sprzedawaj w partiach po kilkadziesiąt sztuk (fajnym sposobem jest dorzucenie gratisów w postaci nienoszonych dodatków). Pamiętaj o ładnych zdjęciach oraz ciekawym opisie.


2

Elektronika.
Jeżeli posiadasz nieprzydatne, nieużywane sprzęty elektroniczne, telefony komórkowe, stare telewizory, głośniki, odtwarzacze, nawet te najstarsze, które zbierają tylko kurz na strychu śmiało wystaw je na allegro, bardzo możliwe ze ktoś się skusi na tanią rzecz, chociażby ze względu na części zamienne.


3

Książki, gry, płyty, filmy.
Duże zapotrzebowanie jest także na różnego rodzaju płyty z muzyką, filmami, czy grami a także płyty winylowe! Najlepiej jednak sprzedawać je w większych ilościach, po kilka sztuk. I pamiętaj, żeby nie sprzedawać pirackich wersji ;) Możesz pozbyć się także starych kaset VHS lub magnetofonowych-zawsze to trochę grosza a i więcej miejsca na strychu.


4

Starocie, zabytki.
Jeżeli posiadasz stare meble których chcesz się pozbyć, stare instrumenty, materiały, stare wielkie walizy spróbuj to sprzedać. Może ktoś właśnie szuka czegoś takiego.


5

Rękodzieło.
Jeżeli masz zdolności manualne i artystyczne możesz śmiało sprzedawać proste lub mniej proste ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie, dekorowane kubki, szydełkowe bibeloty czy ciekawe poszewki na poduszki. Szczególną popularnością cieszą się ozdoby świąteczne, a także ciekawe prezenty. Wystarczy trochę kreatywności i wolnego czasu na przygotowanie tego typu rzeczy.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 02.12.2012

Komentarze

fajny i prosty temat
świetnym sposobem jest odsprzedawanie butów zakupionych w lumpeksie, wystarczy tylko oczyścić i zrobić kilka ładnych fotek.

Ostatnio zmieniony: 2013-02-27 21:38:14

Ale to chyba trzeba mieć porządne rozeznanie, jakie buty są najczęściej kupowane. Poza tym najpierw trzeba mieć jakiś wkład w postaci różnych butów. Chyba, że trafia się do określonego grona odbiorców. Możesz coś więcej o tym tu napisać? Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony: 2012-12-21 21:26:54

Szczególnie polecam krok pierwszy i sprzedaż butów, bo na tym można wyciągnąć naprawdę niezłą kasę.

Ostatnio zmieniony: 2012-12-05 21:21:00

Fajna i przydatna porada.

Ostatnio zmieniony: 2012-12-05 14:43:02