Jak zarabiać w Internecie : Wstęp?

Pomimo wielu metod zarabiania w internecie, niczym widmo krążą informacje, według których taka forma zarobku wiąże się z wieloma godzinami spędzonymi na oglądaniu reklam, klikaniu w linki, sprzedaży, pozyskiwania klientów... Można by powiedzieć, że głównie ta forma zarobkowania jest powiązana z: - tworzeniem produktu/usługi - sprzedażą/promocją czyjegoś produktu/usługi Jak ognia można by się strzec krzykliwych reklam "10 000zł w weekend", "Jak zarobiłem 23400zł w miesiąc" itp. Nie twierdzę, że tak się nie da, ale ile czasu ten ktoś poświęcił na zbieranie informacji, wiedzy i wszystkiego innego aby tyle zarobić? Roślina, którą zwiemy bambusem, od momentu posadzenia przez kilka lat nie daje żadnych widocznych oznak rozwoju, ale to wszystko po to, aby po tych kilku latach mogłaby niemal na oczach rozwinąć się. Co się dzieje przez te lata ? Buduje ona rozwinięty system korzenny! Korzystając z wiedzy którą obecnie posiadam, chciałbym pokazać jak można zarobić w internecie. Przyjrzymy się kilku metodom, ich dobrym i złym stronom i ocenie całego przedsięwzięcia... Ktoś kiedyś powiedział, że ten biznes, jak i każdy inny jest widziany tylko powierzchownie, jak zegar. Ludzie widzą wskazówki, tarczę z numerkami i korzystają z jego funkcjonalności, ale to czego nie widzą, to precyzyjna praca wielu trybików powiązanych ze sobą, które wprawiają te wskazówki w ruch. Aby w ogóle móc zarabiać w internecie, potrzebne Ci będzie:

  • Internet, czas, chęci
1

Konto w banku, o ile jeszcze takiego nie masz. Osoby między 13-18lat mogą założyć takiego konto w mBanku - rachunek tam jest darmowy. Jeśli to nie wchodzi w grę, należy się z kimś z rodziny lub znajomych dogadać, kto ma konto w banku, że będziemy mogli za jego pośrednictwem odbierać pieniądze - przy czym raczej nie polecam tej metody, gdyż rodzi ona problemy.


2

Następnie należy założyć konto u pośrednika, ponieważ uzbieranych pieniędzy zazwyczaj nie przelejemy bezpośrednio na konto w banku. Najpopularniejsze dwa serwisy obsługujące takie płatności, to PayPal oraz AlertPay. Więc następnym krokiem jest założenie tam konta, najlepiej w obu, bo są darmowe.


3

Weryfikacja kont w PP jak i AP nie jest niezbędna do sukcesywnego prowadzenia takiego konta, jednak jeśli jesteś pełnoletni/a warto to zrobić, ze względu na wiarygodność. Gdy mamy już te czynności za sobą, możemy przejść do wyboru sposobu zarabiania pieniążków, które to opisuję w kolejnych częściach kursu.


4

Uwagi i spostrzeżenia

  • Nie od razu Kraków zbudowano...


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 26.02.2011

Komentarze

Jak na wstęp może być tylko trochę mało to rozwinęłeś :).

Ostatnio zmieniony: 2011-03-17 00:08:12