Jak zarabiać w Internecie : Poker cz.2 ?

W Internecie znaleźć można wiele różnych serwisów oferujących takie bonusy jak opisany w części 1. Zasady ich otrzymania są proste, chociaż różnią się w niektórych między sobą. Wiadomo, że ich twórcy muszą mieć jakieś zabezpieczanie przed oszustami. Jednak jeśli jesteś osobą, która to rozumie i nadal się tym interesuje, to zapraszam do czytania.

  • Komputer, Internet
1

Innym tego typu serwisem jest freepokercashbankroll(kropka)com. Z tych dostępnych dla polaków, najciekawszym jest darmowe 50$ na FullTiltPoker. Warto się przyjrzeć bliżej warunkom jego otrzymania.


2

Kolejnym jest bonus 30$ w PokerNetOnline(kropka)com. Pokerroomem na który jest on oferowany jest TitanPoker. Swego czasu grałem na ich skrypcie, z ciekawostek mogę powiedzieć, że gra tam wiele osób, które dopiero się uczą, więc jest to szansa również dla Ciebie na łatwe wyrobienie warunków wypłaty bonusu.


3

Jest jeszcze jedno miejsce, gdzie możemy otrzymać bonus. W tym przypadku jest to PokerSpace(kropka)com. Tu z kolei spośród kilku ofert, możemy do tych ciekawszych zaliczyć w sumie 50$ do AbsolutePoker. Nie ma może zbyt wielu graczy na tym serwisie, jednak zmienia się to wraz z nastaniem późniejszych godzin nocnych.


4

Krok ostatni i w zasadzie najważniejszy - MIERZ SIŁY NA ZAMIARY - to, że otrzymasz bonus, wcale nie oznacza, że możesz sobie tak bezkarnie go wypłacić. Pamiętaj, że ich celem jest zatrzymanie Ciebie jak najdłużej, natomiast Twoim, jak najszybsza wypłata jak największej części bonusu.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.03.2011

Komentarze