Jak zarabiać w Internecie : Buxy - Podsumowanie?

Tak jak obiecałem, teraz zajmiemy się podsumowanie całego przedsięwzięcia związanego z klikaniem w buxach. Patrząc na oferowane stawki wydawałoby się, że cały interes jest nie warty Naszego czasu, co to w ogóle za zarobek rzędu kilkudziesięciu centów. Dodatkowo nigdy nie jest się do końca pewnym czy przypadkiem właściciel nie zmyje się wraz z niezapłaconymi Nam dolarami. Jednak z drugiej strony należy pamiętać, że nie ryzykujemy nic oprócz czasu, aby móc zarabiać pierwsze pieniądze. Więc główną ideą związaną z tym interesem jest jak najszybsze zbudowanie systemu osób poleconych, aby uzbierać do wypłaty. To jest priorytetem w tym interesie. Podam jeszcze kilka ogólnych kroków, które pomogą Ci zbudować taki system i pozytywne relacje z Twoimi partnerami biznesowymi.

  • Profesjonalizm
1

Pamiętaj, że osoba polecona jest człowiekiem i tak samo jak i Ty ma Swoje lepsze i gorsze dni.
Próbując wcisnąć coś na siłę, tylko dlatego, że Ty tak chcesz sprawi, że często spotkasz się z odmową. Rzetelność i profesjonalizm jest tu, jak również i wszędzie podstawą.


2

Tego biznesu nie da się robić od święta czy tylko w weekendy. Jest tu tak wiele informacji, które szybko ulegają dezaktualizacji, że jeśli nie jesteś w grze to odpadasz.


3

Nie traktuj tego tylko jak rozrywkę ponieważ są to małe kwoty i wszystko jest tylko w Internecie. Niesmak po wstydliwych i nieudanych transakcjach pozostaje.


4

Myśl długofalowo, jeśli już nawiążesz kontakt z osobą, która jest zainteresowana współpracą z Tobą, dlaczego nie miałbyś dać Jej możliwości większego zarobku również w innych buxach i systemach. Ale pamiętaj, tak się stanie tylko wtedy jeśli trzymasz się zasad.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 26.02.2011

Komentarze

cenne ineformacje

Ostatnio zmieniony: 2013-03-16 07:52:33

Sporo cierpliwości i samozaparcia potrzeba do takiego dochodu.

Ostatnio zmieniony: 2013-02-11 21:42:06

ja zarabiam na takim portalu

http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=18213c9e519e4b86bc71431d7cb641dc

polecam

Ostatnio zmieniony: 2011-06-08 10:13:06