Jak zarabiać w Internecie : Autosurf?

pieniędzy jak i promowaniu stron. Metoda polega na wykupieniu tzw. Upgrade - jest to pewna jednostka o danej wartości np. 4$. Możliwość zarobku polega na wykupienia takich jednostek, dziennym wysurfowaniu danej ilości stron (zazwyczaj kilkanaście) a następnie dopisywany jest do Naszego konta pewnego %, od wykupionych jednostek. Dodatkowo otrzymujemy kredyty, które możemy przeznaczyć na promowanie Naszych stron. Dla przykładu kupujemy 5 jednostek (upgrade'ów) za cenę 4$ (jedna, czyli 20$), oferta autosurfa, to 13% przez 10 dni ( w sumie 130%), czyli po 10 dniach na koncie będziemy mieli 20$ x 1.3 = 26$ Aby to zrobić, należy:

  • Internet, czas, chęci
1

Założyć konto e-Gold, jest to system, który umożliwi Ci rozliczanie się pomiędzy autusurfem. Konto w e-Gold jest darmowe.


2

Zanim włożysz jakiekolwiek $ do tego typu programu, pamiętaj że zawsze wiąże się to z ryzykiem, dlatego w tym kroku polecam Ci zapoznanie się zarówno z ofertą programów, jak i z ich oceną. Strony, które umożliwiają Ci zdobywanie nazywają się profesjonalnie "Autosurf Monitor". Taką właśnie frazę należy wpisać w wyszukiwarce, aby otrzymać dostęp do aktualnej wiedzy nt tych programów.


3

Pamiętaj o zasadach w inwestowaniu: "Nie inwestuj więcej, niż możesz stracić".


4

Korzystaj z dywersyfikacji - "Nie wkładaj wszystkich jajek do jednego koszyka".


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.03.2011

Komentarze

Polecam polski autosurf http://topsurf.eu/index.php?ref=4152

Zarabiasz nie ruszając się sprzed kompa i bez wkładu czasu i pracy. Jeśli i tak spędzasz dużo czasu na necie, wystarczy że w tle trzymać będziesz odpaloną stronę z reklamami,a kaska sama poleci na konto. Bardzo fajny system bo nie przeszkadza w pracy / graniu - i nie wymaga wysiłku - reklamy same się przeładowują na stronie i nie trzeba w nic klikać. Polecaj innym żeby otrzymywać dodatkowy % od tego co oni wysurfują.
autosurf mozna wykorzystywac na wiele sposobow np http://autosirfs.pl + cpmprofit daje dobry wynik ... do 90zl miesiecznie

Ostatnio zmieniony: 2011-12-28 19:48:08