Jak dostać bon za 50 zł nie wychodząc z domu?

Chcesz dostać bon zakupy PREMIUM Accor Service na 50 zł, ale nie wiesz jak? Oto jeden ze sposobów…

  • - chęć, - wolny czas, - dostęp do Internetu, - cierpliwość.
1

Wejdź na stronę www.cenneopinie.pl. Kliknij na podstronę o tytule „Zarejestruj się”. Po naciśnięciu tej zakładki poczekaj, aż ekran przeskoczy na kolejną podstronę.


2

Kiedy już będziesz na tej podstronie zjedź w trochę w dół. Wypełnij wszystkie pola w poniższej ankiecie rejestrującej. Podasz w niej lub odznaczysz: swoje dane osobowe, adres do przesłania kuponu, datę urodzin, status zatrudnienia, adres e-mail i hasło. Ten przedostatni dwukrotnie. Będziesz też musiał przeczytać i zaakceptować warunki korzystania ze strony. Na koniec przepisz dużym literami kod, który zobaczysz. I kliknij buton „Zatwierdź odpowiedzi"!.


3

Oczekuj na e-mail od Cennych Opinii. Kiedy go dostaniesz, aktywuj konto klikając w link, który masz w otrzymanym e-mailu. Ostatnim co musisz robić, to wypełniać płatne ankiety. Na stronie powiedziane jest, że za wypełnienie 1 ankiety dostaje się zwykle 3-6 zł, a za udział w ankiecie specjalistycznej około 25 zł. Jak uzbierasz 50 zł, możesz je wypłacić w formie bonu Ticket Compliments Premium. Ja to zrobiłam i polecam!


4

Uwagi i spostrzeżenia

Uwagi i spostrzeżenia
  • Na załączonym Print Screenie możesz zobaczyć moją historię otrzymanych bonów pieniężnych.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 18.06.2013

Komentarze

Do zakupy produktów w różnych sklepach, np. w Carrefourze czy w Tesco. Różnie, mi codziennie (nawet po kilka dziennie) lub prawie codziennie, ale jestem zapisana na ponad 15 stronach oferujących płatne wypełnianie ankiet :)
Mam pytanie a do czego upoważniają te bony, co możesz za za nie dostać? Jak często przychodzą te ankiety do wypełniania? Dzięki.
Ja nie tylko tam... Jeszcze mam drugie ankiety, które polecam. O tych drugich możesz przeczytać na moim blogu - http://kosmetykowrecenzje.blogspot.com/2013/06/jak-dostawac-bony-towarowye-ticket.html.

Ostatnio zmieniony: 2014-08-23 14:18:19

Też Tam jestem- polecam!