Dlaczego warto wybrać opakowania i kartony od sprawdzonego dostawcy?

Właściciele sklepów internetowych, dystrybutorzy i producenci, którzy wysyłają wiele paczek dziennie, powinni korzystać z dobrej jakości opakowań, w tym kartonów. Dlaczego to ważne w tego typu działalności? Przedsiębiorcy powinni wybierać tylko rzetelnych i sprawdzonych producentów opakowań z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że opakowania, w których wysyłają swoje towary powinny być dobrej jakości, czyli mocne i wytrzymałe, by nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Po drugie, dlatego, że istotne jest dostarczanie opakowań na czas – bez opóźnień. W przypadku takowych wysyłka się przedłuża, a klienci są niezadowoleni.

1

Sprawdzony producent kartonów, czyli jaki?

Sprawdzony producent kartonów, czyli jaki?

Klienci biznesowi oczekują od producentów wysokiej jakości produktów. Doceniają ich za doświadczenie na rynku opakowań, a także za stawianie na innowacyjność i ekologię. Jakość potwierdzona przez grono zadowolonych klientów i wieloletnia obecność firmy na rynku to bardzo dobra rekomendacja dla klientów. Ale to nie wszystko. Liczy się także innowacyjność rozwiązań w zakresie oferowanych wyrobów, stosowanych surowców do ich produkcji oraz samej technologii produkcji. Nie mniej ważne jest stosowanie ekologicznych rozwiązań, jako że coraz więcej przedsiębiorców jest świadoma tego jak ważna jest troska o środowisko naturalne.
Bardzo ważne jest też wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i elastyczność w działaniu. Chodzi tu oczywiście o innowacyjne rozwiązania, stałe rozszerzanie oferty produktowej, tak by każdy klient znalazł opakowania idealnie dopasowane do konkretnego biznesu. Producent opakowań powinien oferować zarówno opakowania tradycyjne, jak i te alternatywne, w tym ekologiczne. Warto, by miał w swojej ofercie opakowania personalizowane – by była możliwość zamówienia kartonów i akcesoriów do pakowania z indywidualnym nadrukiem firmowym.


2

RAJA – sprawdzony producent opakowań kartonowych i nie tylko

Grupa RAJA działa na rynku opakowań już od ponad 65 lat, oferując swoim klientom w Europie najbogatszą ofertę materiałów opakowaniowych (dostępnych jest ok. 250 000 produktów). Działa w aż 19 krajach, gdzie zatrudnia łącznie 4500 pracowników, obsługując 15 centrów dystrybucji. Jest europejskim liderem rynku w zakresie opakowań, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia dla firm. Współpracuje z ponad 2 mln europejskich firm. W ubiegłym roku jej obrót wyniósł 1,2 mld euro.
RAJA jako producent kartonów wyróżnia się zróżnicowaną i dostosowaną do potrzeb klienta ofertą. Nieustannie wprowadza innowacje i dostosowuje swoje produkty tak, by zaspokoić potrzeby współpracujących firm. W każdej lokalizacji klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie doboru właściwych opakowań.
Poza tym RAJA od lat stawia na ekologiczną transformację, oferując szereg opakowań ekologicznych. Ochrona środowiska naturalnego jest bowiem kluczowym elementem strategii grupy. Z tego względu ekologiczna oferta produktowa jest ciągle rozszerzana (opakowania kartonowe i plastikowe z recyklingu, wykonane z naturalnych surowców lub do wielokrotnego użytku). Promuje także dobre praktyki w zakresie ekologicznego pakowania, tworząc 5 zasad ograniczania ilości odpadów i pakowania w sposób bardziej przyjazny środowisku (redukcja, ponowne użycie, zamiana, odnowa, recykling).Z ofertą RAJA można zapoznać się na stronie: https://www.rajapack.pl/."Artykuł sponsorowany"


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 24.05.2022

Komentarze