Abonament szyty na miarę i na potrzeby biznesu

Konkurencja nie śpi. I dobrze, bo dzięki temu mamy dziś do wyboru szeroki asortyment produktów i równie szeroki zakres usług. Każdy z biznesów stara się być nowoczesny i jak najskuteczniej odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Podobnie jest w branży telekomunikacyjnej, a dokładniej w telefonii komórkowej. Nie tylko niższą ceną można przyciągnąć uwagę klientów. Liczy się przede wszystkim jakość usług i odpowiadanie na potrzeby. I tak powstała nowa, bo tego jeszcze nie było, oferta indywidualna dla biznesu od Virgin Mobile.

1

Czym wyróżnia się nowa oferta?

Czym wyróżnia się nowa oferta?

Wyobraźmy sobie wysoką jakość w niskiej cenie, z bezpłatnym wsparciem dla klienta. Pewnie brzmi podejrzanie. A gdyby tak poobserwować rynek i odpowiedzieć na bolączki przedsiębiorców, których pewnie nie jest mało, a w szczególności, kiedy chodzi o koszty utrzymania firmy?Operator Virgin Mobile przyjrzał się temu z bliska i wyciągnął słuszne wnioski. Około 20% klientów Virgin Mobile to osoby korzystające z NIP-u i pobierające faktury VAT, czyli przedsiębiorcy. Niestety, większość ofert biznesowych dostępnych na rynku telekomunikacyjnym to oferty mało korzystne cenowo.Największy mobilny operator, który do tej pory specjalizował się w ofercie indywidualnej, postanowił to zmienić. I tak powstała oferta grupowego abonamentu dla firm – multi-SIM. I nie jest to typowa oferta biznesowa, jak dotychczas.Korzystny cenowo abonament, pozwala mieć takie same stawki jak dla klienta indywidualnego oraz 50% upust na kolejne numery w ramach tego abonamentu. A co więcej – brak problemu z pobraniem faktury VAT dla firmy za ofertę „niebiznesową”. Można? Można!Nowa oferta Virgin Mobile to możliwość indywidualnego skonfigurowania abonamentu, łącząc wybrane opcje Plan 1, Plan 2 i Plan 3, z zachowaniem 50% upustu na każdy kolejny numer. Jedynym ograniczeniem, jakie się tu pojawia, jest maksymalna liczba 20 numerów dla jednego abonenta.


2

Abonament od 7,72 zł miesięcznie

Mimo dostępności ofert telekomunikacyjnych wielu operatorów, mało kiedy są one aż tak korzystne cenowo. Przeważnie podstawowe oferty na połączenia komórkowe, stacjonarne, SMS-y i internet z ograniczeniem do kilku gigabajtów, zaczynają się od kwoty 25 zł w ofercie indywidualnej. W Virgin Mobile możemy te koszty ograniczyć, a przy wprowadzić do firmy oszczędności.Do wyboru w abonamencie grupowym, mamy trzy opcje: Plan 1 w cenie 15,45 zł + VAT, Plan 2 w wysokości 23,58 zł + VAT oraz Plan 3 za 31,71 zł + VAT. W zależności od ilości potrzebnych numerów, możemy przy każdym kolejnym liczyć na 50% tańszy abonament. I tak w przypadku Planu 1, będzie to kwota 7,72 zł miesięcznie + VAT, 11,79 zł + VAT przy opcji Plan 2 oraz 15,85 zł +VAT dla Planu 3. A wszystko to w ramach jednej z czterech grup abonamentowych, które sami stworzymy. Każda grupa może składać się od 2-ch do 5-ciu numerów, czyli łącznie można korzystać z 20 numerów. Plan 1, Plan 2 oraz Plan 3 różnią się między sobą zakresem usług, co można sprawdzić tutaj.Dla jednoosobowych działalności Virgin Mobile również przygotowało bogatą ofertę abonamentową (Plan 1, Plan 2 oraz dodatkowo Plan 3), z możliwością bezproblemowego pobrania faktury VAT.


3

Bezpłatna zmiana abonamentu na niższy

To kolejna cecha wyróżniająca nową ofertę Virgin Mobile na rynku operatorów telekomunikacyjnych.Abonament bez zobowiązań, bez kar umownych, z możliwością rozwiązania umowy w dowolnym czasie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. A dodatkowo – elastyczność, pozwalająca dopasować abonament do bieżącej sytuacji firmy. A jak dobrze wiemy, dzisiaj wszystko szybko się zmienia. Biznes rozkwita i potrzebujemy zwiększyć liczbę numerów komórkowych w firmie – nie ma problemu. Podobnie jest, gdy chcemy ograniczyć ilość posiadanych kontaktów i tym samym, zmniejszyć wysokość comiesięcznego abonamentu.Virgin Mobile jest największym wirtualnym operatorem komórkowym w Polsce, który stawia na nowoczesność, przejrzystość zasad i brak długoterminowych zobowiązań. Jesteśmy dostępni dla każdego online czy w aplikacji mobilnej.Zapraszamy tutaj po szczegóły naszej oferty.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 19.10.2017

Komentarze