Aleksandra Sebastian

  1. 8 pkt. Adept

Aleksandra Sebastian o sobie:

Rozważna i nieromantyczna, marudna i praktyczna, wrażliwa marzycielka, lecz realistka wielka. Kobieta pracująca i życiem się ciesząca.


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Jak jeść elegancko i zgodnie z zasadami savoir-vivre?

W domu jemy tak jak nam wygodnie, ale w eleganckim lokalu, na wytwornym przyjęciu nie wszystko wypada... Jak jeść zgodnie z zasadami dobrego wychowania?

Jak spędzić urlop we Władysławowie?

Władysławowo to miasto położone nad morzem i Zatoką Pucką. Jest to miasto portowe, bardzo popularne i stanowi świetną bazę wypadową, bo stąd blisko na Półwysep Helski i do Trójmiasta.

Jak spędzić urlop w Łebie?

Łeba to pełna atrakcji nadmorska miejscowość wypoczynkowa. Miasto jest otoczone wodą z trzech stron. Od strony północnej morzem, od wschodniej jeziorem Sarbsko, a od zachodniej jeziorem Łebsko. ...

Jak zrobić ciasto w mikrofalówce?

Masz ochotę na coś słodkiego, a w szafce pustka? A może jakiś niespodziewany gość przyszedł na kawę? Wystarczy jajko, trochę mąki, cukru, mikrofalówka i pięć minut.

Jak samodzielnie zrobić kosmetyki w domu?

Kosmetyki można kupić w drogerii, hipermarkecie, aptece i za pomocą internetu. Można je dobrać zależnie od typu cery, wieku, opakowania, zapachu i... ceny. Zamiast kupować można je zrobić w domu...

Jak kupić najlepszą kurtkę na zimę?

Kurtka zimowa jest zakupem koniecznym, jeśli nie chcemy siedzieć w najmroźniejszą porę roku w domu. Ważne, jest żeby otulała przyjemnym ciepłem, dawała komfort i była łatwa do wyczyszczenia.