Anna Kryjom

  1. 31 pkt. Entuzjasta

Anna Kryjom o sobie:

http://www.dorabiajprzezinternet.pl/


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Jak otrzymać bezpłatnie perfumy o poj. 15 ml (damskie lub męskie)?

Chcesz wypróbować za darmo nową perfumę? A może szukasz tańszego zamiennika perfum, których używasz? Jeśli odpowiedziałaś/łeś na jedno z obu pytań "tak", obejrzyj ową poradę zdjęciową.

Jak usunąć konto mailowe na gmail.com?

Chcesz sprawnie usunąć swoje konto pocztowe na gmailu? Przedstawiam 8 kroków, dzięki którym tego dokonasz. Sprawdź jak to zrobić!

Jak szybko nauczyć się chodzić w szpilkach?

Przymierzasz się do kupna szpilek? Czym prędzej chciałabyś nauczyć się w nich chodzić? Zrób teraz ten pierwszy krok - przeczytaj poradę! Dowiesz się z niej jak wybrać wygodne szpilki i naucz się...

Jak łatwo rozpoznać rodzaje cery?

Na pewno należy do jednego z czterech podstawowych rodzajów cery: normalną, tłustą, mieszaną i suchą. Poznaj je i przeczytaj ich charakterystykę i rozpoznaj swoją cerę!

Jak trafnie dobrać kolor włosów do typu urody?

Nie wiesz na jaki kolor pofarbować włosy? Podpowiadam korzystne odcienie włosów do farbowania. Odradzam niekorzystne według typów urody. Koniecznie przeczytaj tę poradę i dobierz odpowiedni kol...

Zamawiamy darmowy starter Play z 300zł bonusem

Chcesz zamówić starter w sieci Play za 0 zł z całkowicie darmową przesyłką? Chciałbyś dostać do 300zł w ciągu 12 miesięcy od aktywacji tego startera? Sprawdź jak to zrobić!