Mateusz Zaradni.pl

  1. 66 pkt. Expert

Mateusz Zaradni.pl o sobie:

Witam!
Interesuję się ekonomią (a zwłaszcza przedsiębiorczością) i w ciągu 10 lat mam plan zostać rentierem - tj. posiadać aktywa dające 10.000zł miesięcznie.


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Jak zainstalować PHP FUSION?

Jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią dla małych stron i portali. Przyjazny użytkownikowi, a na dodatek łatwy w instalacji. Zapraszam do zapoznania się z poradą.

Jak zainstalować PHPBB ?

Instalacja tego skryptu przeraża wielu użytkowników, jednak jest to banalnie proste, a dokładne kroki opiszę poniżej.

Jak szybko poradzić sobie bez myszki?

Bez myszki można sobie poradzić dzięki opcji klawisze myszki jednak jest to niewygodne i stosuje się tylko w skrajnych przypadkach.

Jak poradzić sobie z awarią systemu w komputerze?

Awaria systemu jest tym, co wytrąca wszystkich z równowagi. Ja opiszę tutaj krótki poradnik co robić w takiej sytuacji. Warto wiedzieć, co się stało, gdyż znacznie ułatwi to wezwanie pomocy (i o...

Jak wybrać najlepszy rodzaj monitora do komputera?

Kiedyś nie mieliśmy możliwości dokonać wyboru monitora. Był jeden typ, teraz mamy więcej możliwości i warto dokonać przemyślanego wyboru, w czym pomoże właśnie ta porada.

Jak zainstalować sterowniki na komputerze?

Drukarka nie działa? Głośniki się "nie odzywają"? Instalacja sterowników urządzeń jest zazwyczaj bardzo prosta, wręcz banalna, o czym przekonacie się czytając moją poradę.