Monika Zaradni.pl

  1. 13 pkt. Adept

Monika Zaradni.pl o sobie:

Pracująca studentka :)


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Jak zrobić samemu pokrowiec na telefon?

Zawsze było mi szkoda pieniędzy na pokrowiec na telefon. Postanowiłam sama taki zrobić, kiedy miałam w domu potrzebne do tego rzeczy.

Jak łagodzić szkodliwe skutki palenia papierosów?

Palacze są znacznie bardziej narażeni na wszelkie choroby, takie np. jak: choroby serca, płuc, nowotwory itp. Wielu ponadto cierpi na różne dolegliwości, na przykład na niestrawność. Co zrobić, ...

Jak poradzić sobie ze zmęczeniem?

Mamy wiele powodów, które mogą wywołać u nas zmęczenie. Może to być efekt choroby, stresu bądź też bezsenności. Zaproponuję kilka produktów, które mogą pomóc nam w walce ze zmęczeniem.

Jak napisać dobre CV?

Kiedy staramy się o pracę, musimy pamiętać, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Prócz starannego i odpowiedniego ubioru, w późniejszym etapie rekrutacji będzie świadczyło o nas Nasze Curric...

Jak poradzić sobie z nieświeżym oddechem?

Wiele osób ma problemy z nieświeżym oddechem. Ale zanim stanie się to chroniczną przypadłością, można go zwalczyć przez wprowadzenie odpowiedniej higieny jamy ustnej.

Jak przyciągać do siebie ludzi?

Jak w końcu z szarej myszki stać się duszą towarzystwa? Z dnia na dzień ciężko będzie się zmienić, ale dzięki niżej wymienionym poradom na pewno stanie się to łatwiejsze.