Ewelina Zach

  1. 230 pkt. Expert

Ewelina Zach o sobie:

Jestem nieco zwariowaną surrealistą .Marzycielką lubującą się w śmiechu.Bardziej interesuje mnie kształt liści na drzewie i zeszłoroczny śnieg niż to co jest tu i teraz. Z natury ciekawska ,ale nie wścibska lubię doświadczać świat wszystkimi zmysłami.Jestem narcyzowatym geniuszem ze skłonnościami do bycia su*ą -taki już mój urok.Co prócz tego? Księżniczka nie pierwszej piękności ,artystka zawieszona gdzieś tam pomiędzy własnymi urojeniami i marzeniami ,a światem do cna realnym... coś jeszcze ? C


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Jak zrobić domowy keczup?

Zapewniam, że jest o wiele zdrowszy niż ten kupiony w sklepie. I o wiele smaczniejszy. Można go przygotować jako jeden z zimowych przetworów, a świetnie sprawdzi się zawsze, gdy tylko mamy na ni...

Jak zrobić ciekawą zupę ?

Jeśli znudziły ci się już wszystkie dostępne znane zupy ta wyda Ci się ciekawą odmianą. Jej smak i aromat są niesamowite. Takiej zupy z pewnością jeszcze nie jadłeś.

Jak robić sosy jogurtowe do sałatek ?

Poniżej podaję kilka sprawdzonych przepisów na sałatkowe sosy na bazie jogurtu.

Jak zrobić pyszną sałatkę?

Podaję przepis na lekką i apetyczną sałatkę, która z pewnością zachwyci niejedno podniebienie.

Jak przyrządzić maść ziołową zwalczającą ból głowy?

W tej poradzie podzielę się z Wami przepisem na maść jodłową mojej babci. Służy ona do nacierania czoła i skroni podczas napadu bólowego.Jej aromat i delikatny masaż przynosi ukojenie.

Jak przygotować pilling grejpfrutowy?

Najlepszym sposobem na odświeżenie skóry jest złuszczenie jej wierzchniej warstwy - martwego naskórka. Z pomocą domowego pillingu możesz odsłonić zdrową, piękną i świeżą warstwę skóry.