Ewelina Zach

  1. 230 pkt. Expert

Ewelina Zach o sobie:

Jestem nieco zwariowaną surrealistą .Marzycielką lubującą się w śmiechu.Bardziej interesuje mnie kształt liści na drzewie i zeszłoroczny śnieg niż to co jest tu i teraz. Z natury ciekawska ,ale nie wścibska lubię doświadczać świat wszystkimi zmysłami.Jestem narcyzowatym geniuszem ze skłonnościami do bycia su*ą -taki już mój urok.Co prócz tego? Księżniczka nie pierwszej piękności ,artystka zawieszona gdzieś tam pomiędzy własnymi urojeniami i marzeniami ,a światem do cna realnym... coś jeszcze ? C


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Jak zrobić drobiowe zwijki z pieczarkami ?

" Zwijki" to fajna alternatywa dla kotletów. Przepadają za nimi dzieciaki. Sprawdzają się zarówno jako danie obiadowe jak i jako przekąska na imprezie. Gorąco polecam.

Jak zrobić łatwe ciasto czekoladowe ?

To przepis na ciasto dla wielbicieli czekolady. Im bardziej zakalcowate wyjdzie tym lepiej - w tym cały urok brownie.

Jak upiec pyszny sernik?

To przepis sprawdzony już wiele razy i przez wielu moich znajomych. Zawsze się udaje. Jest wyśmienity dla każdego łasucha.

Jak zrobić szybki torcik ?

Przepis który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Torcik robi się łatwo i szybko, a smak jest wyśmienity.\nGorąco polecam.

Jak sobie poradzić z chorobą lokomocyjną ?

Nudności i wymioty to niezbyt ciekawe towarzystwo w podróży. W tej poradzie podam kilka sprawdzonych pomysłów, które pomogą zmniejszyć objawy towarzyszące chorobie lokomocyjnej.

Jak zrobić łatwy chleb domowy ?

To naprawdę prosty przepis. Sama, jeśli chodzi o wypieki piekarskie nie czuję się mocna w temacie lecz ten chlebek zawsze mi się udaje. Jest wyśmienity w smaku, a jego zrobienie nie jest pracoch...