Autor Zaradni.pl

  1. 124 pkt. Expert

Autor Zaradni.pl o sobie:

Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Jak zrobić z kogoś Na'vi (Avatara) w Photoshopie?

"Avatar" to kultowy film Jamesa Camerona z 2009r. Osiągnął światowy sukces, a jego motyw jest wykorzystywany w różnych dziedzinach. Dzięki Photoshopowi można wystylizować ludzi na plemię Na'vi, ...

Jak edytować tekst w Photoshopie?

Chcesz zrobić fajny efekt tekstowy? Korzystałeś wcześniej ze stron, które robią napisy w różnych stylach? Zapomnij o tym! Pokażę jak w Adobe Photoshop CS5 edytować tekst.

Jak sprawdzić angielską nazwę spolszczonych narzędzi Photoshop?

Zdarza ci się korzystanie z anglojęzycznych tutortiali? Często angielskie nazwy są niejasne dla użytkownika spolszczonego Photoshopa. Na szczęście, nie musisz już szukać po internetowych słownik...

Jak stworzyć własny wzorek (pattern) w Photoshopie?

Wzorek może służyć do wypełnienia obrazu, nadania mu ciekawszego wyglądu. Domyślnie są tylko 2 patterny, jednak łatwo można dodać własny. Pokażę jak to zrobić w Adobe Photoshop CS5.

Jak przerobić kogoś na Statuę Wolności w Photoshopie?

W tym tutortialu zaprezentuję jak wystylizować kogoś na Statuę Wolności w Adobe Photoshop CS5. Jeżeli masz inną wersję programu nazwy opcji mogą się troszkę różnić.

Jak dodać pędzle (brushe) do Photoshopa?

Do pełnego korzystania z programu Photoshop potrzebne są czasem inne pędzle niż w pakiecie podstawowym. Można je ściągnąć z wielu stron.