Serwis laptopów i drukarek Regulservis.pl

W dzisiejszych czasach jesteśmy otoczeni przez technologię. To ona sprawia, że możemy łatwiej łączyć się ze światem, szybko zdobywać informacje czy pracować wydajniej. Jednak z drugiej strony stajemy się jej zakładnikami i zwykle jesteśmy na jej łasce. Często psujące się maszyny takie jak komputer stacjonarny, laptop czy drukarka mogą sprawić, że nasza codzienna praca, zamiast trwać kilkanaście minut, wydłuży się do wielogodzinnej męczarni. Dlatego najważniejsze to mieć pod ręką zaufany sztab wykwalifikowanych ludzi, którzy pomogą w największych kłopotach ze sprzętem. Oto https://regulservis.pl/ - serwis inny niż wszystkie.

1

Serwisowanie laptopów oraz komputerów stacjonarnych

Serwisowanie laptopów oraz komputerów stacjonarnych

Regul Servis to nie tylko serwisowanie zepsutych i uszkodzonych laptopów od diagnozy, przez naprawę i sprowadzanie części, aż po nową instalację oprogramowania, ale także miejsce, gdzie można nabyć tanio i bezpiecznie dobrej jakości sprzęt. Jednak najważniejszym działaniem firmy jest pogotowie ratunkowe dla laptopów z Warszawy. To szybka i profesjonalna pomoc, działania w zakresie konfigurowania urządzeń, instalacji nowego oprogramowania, pomoc przy wyborze nowego sprzętu, części czy oprogramowania właśnie. Dodatkowo to także opieka informatyczna z branży IT oraz doradztwo i konsultacje w sprawie zepsutego czy przestarzałego sprzętu. To także modernizacja komputerów, doradzanie jakie rozwiązanie najlepiej wybrać i pomoc od decyzji aż do realizacji. Słowem to kompleksowa obsługa każdego laptopa oraz komputera stacjonarnego.


2

Naprawa drukarek

Regul Servis to firma zajmująca się także profesjonalną obsługą techniczną drukarek, sprzętów wielofunkcyjnych, kserokopiarek czy faksów. To m.in. serwis Canon, Brother, HP czy Xerox. W ofercie znajduje się obsługa techniczna, naprawy czy wymiana tuszy i tonerów, ale także ich regeneracja. To doświadczony serwis, który obsługuje wiele biur, firm i przedsiębiorstw w całej Warszawie. Regul Servis zajmuje się pogwarancyjnymi naprawami, rzetelnie informując klientów o diagnozie i wynikających z niej kosztach. Warto zaufać doświadczeniu.


3

Regulservis.pl oferuje szeroki zakres usług serwisowych dotyczących komputerów stacjonarnych, serwisów laptopów, ale także naprawy drukarek oraz obsługi tonerów i tuszy. Jest doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy potrzebują szybkiej, sprawnej i uczciwej usługi na terenie Warszawy. Obsługa sprzętowa z branży IT to nie tylko naprawa, ale także upgrade oraz konsultacje i doradztwo. To serwis o szerokim spektrum działania.


Przeczytaj teraz:

źródła zdjęć: Artykuł sponsorowany. Materiały partnera.

  1. Wojtek Budnicki

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 28.06.2018

Komentarze