Jak zabezpieczyć ekran naszego telefonu ?

Telefony dotykowe w całości lub w większości pokryte taflą szkła. Wymiana uszkodzonej tafli to zazwyczaj duże koszta. Jak zadbać o szklaną powierzchnię ?

1

Folie ochronne

Folie ochronne

Najbardziej znanym i najlepszym moim zdaniem sposobem jest stosowanie folii ochronnych. Jest to zazwyczaj cieniutka folia z plastiku lub poliwęglanu. Przy wyborze folii nie należy kierować się niską ceną a dobrą jakością i firmą produkującą folie.Dobra folia ochronna to koszt około 15zł, osobiście polecam folie marki 3MK, które w wielu testach dominują pod względem wytrzymałość.


2

Kabury

Kabury

Kolejnym z rozwiązań są szeroko pojęte kabury. Zazwyczaj są to sztuczne skóry w połączeniu z elementami uchwytu w postaci plastiku. Są stabilne i pozwalają zabezpieczyć nasz telefon przed zadrapaniami od kluczy itp.Osobiście nie polecam stosowania tanich kabur, ponieważ sztuczna skóra po krótkim czasie użytkowania potrafi zostawiać trwałe przetarcia bądź degradacje kolorów na obudowie a nawet wyświetlaczu. Koszt dobrej jakości kabury to około 60zł


3

Silikonowe etui

Silikonowe etui

Silikonowe etui to modna, bezpieczna i sensowna ochrona dla naszego telefonu. Dobre silikonowe etui możemy kupić już za 15 zł, dostępne w wielu kolorach i z wieloma wzorami. Wyglądają znakomicie i sprawują swoją ochronną rolę.
Oczywiście przy stosowaniu etui nie zapominajmy o folii ochronnej na ekran.


4

Kieszonki, skarpetki, frotki

Kieszonki, skarpetki, frotki

Kieszonki, skarpetki, frotki to zazwyczaj materiałowe kieszonki podszyte gąbką lub jakimś mięciutkim materiałem, które mają chronić nasz telefon w kieszeni. W użytkowaniu spełniają swoją rolę, modnie wyglądają i zazwyczaj dopasowują się do naszego telefonu. Polecam bo sam byłem użytkownikiem takowej ,, kieszonki ,, przez pewien okres czasu.


Przeczytaj teraz:

źródła zdjęć: Zdjęcia wykonałem sam lub czerpałem z ogólnodostępnych stron producenta.

  1. Artur Guźliński Artur Guźliński

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 19.05.2014

Komentarze