Jak wygrywać licyctacje na Allegro, Świstaku i eBayu bez wysiłku- snajper aukcyjny?

Coś ci wpadło w oko, a nie jesteś doświadczony w manualnym licytowaniu? Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, lecz nie wiesz jak? Nic trudnego! Dzięki tej poradzie dowiesz się jak automatycznie licytować nawet nie będąc przy komputerze.

 • konto na Allegro.pl / Świstak.pl / eBay.com
 • Aukcjoner.pl
 • Dodatek aukcyjny do IE i Mozilli: http://www.aukcjoner.pl/sniper/faq/2100/_,
 • pl.Bidnapper.com
 • www.eSnajper.pl
 • Google.pl ;)
1

Snajper aukcyjny to mechanizm podbijający cenę w ostatnich sekundach aukcji. Używanie tego narzędzia jest bardziej opłacalne niż ręczne licytowanie, gdyż można zaoszczędzić czas, a ponadto pieniądze. Jest wiele stron oferujących usługi ustrzelenia aukcji, ja opiszę te najciekawsze z darmowym okresem próbnym.


2

Po 1. jak używać auction sniperów. Sposób ustawienia snajpera na każdym serwisie jest bliźniaczo podobny, wszelka różnica może polegać po prostu na innej kolejności kroków itd.
Najpierw należy podać snajperowi swój login i hasło w serwisie, z którego chcemy ustrzelić przedmiot. Później dajemy mu link do tej aukcji, ustalamy naszą najwyższą ofertę oraz wbijamy czas automatycznego podbicia aukcji o naszą ofertę (ile sekund przed końcem aukcji- w snajperach, które opiszę wpisując 1 sek. przed końcem wyskoczy komunikat, że to niebezpieczne, lecz nie należy się tym przejmować, bo już ten wariant przetestowałem i zawsze działa).


3

Aukcjoner.pl - to serwis oferujący różne bajery do naszych aukcji, ma także funkcję celowania w licytacje. Rejestrując się otrzymamy 10 darmowych strzałów. Co ciekawe co jakiś czas automatycznie doda nam strzały (niestety, nieszybko- po mojej półrocznej przerwie z Allegro zauważłem, że mam 5 strzałów mimo, że wykorzystałem 10 trafnych). Warto zauważyć, że Aukcjoner liczy tylko WYGRANE strzały. Jeżeli nie wygra aukcji- nie odlicza strzałów od twojego konta. Aukcjoner oferuje też ciekawy dodatek do Mozilli i Internet Explorer (http://www.aukcjoner.pl/sniper/faq/2100/_, dzięki któremu możemy ustawić strzał bezpośrednio z opcji klikając prawym przyciskiem myszy na aukcji, którą chcemy upolować. Ten plug-in ma także opcję "Sprawdź/oceń sprzedającego" i "Przypomnij o aukcji"- ciekawe bajery ułatwiające korzystanie z seriwu.


4

pl.Bidnapper.com jest o tyle ciekawy, że okres próbny wynosi 15 dni użytkowania od 1. strzału. Niestety, nie działa na Świstak.pl, za to oferuje ustrzeliwanie aukcji na większej ilości srwisów aukcyjnych niż Aukcjoner.pl (pełna lista na stronie głównej). Pewnie stamtąd najbardziej zaintrsuje nas Allegro, gdyż reszta serwisów to aukcje na powierzchni światowej...


5

Jest wiele snajperów aukcyjnych, które możemy wyszukać przez Google, lecz te 2 są najciekawsze. Reszta ma gorsze usługi (np www.eSnajper.pl oferujący tylko jeden strzał darmowy).


6

Uwagi i spostrzeżenia

 • Warto mieć kilka kont na Allegro, by móc strzelać z każdego oddzielnie, dzięki czemu będziemy mieć więcej strzałów. Przeciętny użytkownik ma 2 konta (kupno/sprzedaż)- można wykorzystać to.

 • Ustalając kwotę strzału warto dodawać jakieś żółciaki po przecinku, bo czasem dzięki nim można wygrać aukcję (np. zamiast 50,00 zł, to 50,35zł).


Przeczytaj teraz:

 1. Autor Zaradni.pl Autor Zaradni.pl

Dodaj komentarz

 1. Zaloguj się:
 1. 25.07.2010

Komentarze