Jak przeglądać najnowsze porady dodane do Zaradni.pl?

W związku z pytaniem kolegi Piokera zadanym na forum Zardni.pl postanowiłem przybliżyć Wam sposób, w jaki można przejrzeć najnowsze porady dodane do portalu Zaradni.pl.

  • Portal Zaradni.pl
  • Chęć przejrzenia najnowszych porad w portalu Zaradni.pl:)
1
Strona główna Zaradni.pl Strona główna Zaradni.pl

Aby przejrzeć najnowsze porady ze wszystkich dziedzin klikamy na zakładkę „Porady” na górze strony (jak widać na załączonym obrazku).


2
Przycisk do sortowania porad Przycisk do sortowania porad

Następnie klikamy na przycisk w górnej sekcji tuż nad listą porad (proszę spojrzeć na zdjęcie). Wybieramy opcję „Najnowsze”.


3

Korzystając z opcji stronicowania przeglądamy cały portal Zaradni.pl pod kątem daty dodania porady.


4

Opcja przeglądania porad według daty dodania działa także na wszystkich stronach kategorii. Dzięki temu bez problemu przejrzycie najnowsze porady np. z kategorii „Komputery i Internet”.


Przeczytaj teraz:

  1. Redakcja Zaradni.pl Redakcja Zaradni.pl

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 15.06.2012

Komentarze

super, bardzo przydatne

Ostatnio zmieniony: 2013-01-24 15:10:45

>@reverb:
>Bardzo przydatna opcja, z której sam chętnie i często korzystam. Przyszło mi do głowy, że może warto by dodać opcję "w drugą stronę" czyli najstarsze porady. Dzięki temu wiele ciekawych tekstów zyskałoby "drugie życie".

To prawda. Stare tekst są zbyt mocno zakopane. Ale takie proste odwrócenie (sortowanie po najstarszych) nie rozwiąże problemu. Porad są tysiące, przeklikując się od najnowszych czy najstarszych nie sposób dojść do tych "po środku". Raczej postawię na lepsze sortowanie porad według tematyki i naprawdę porządne polecanie porad o podobnej treści. Dzięki temu będzie można przeglądać portal według tematów bardziej szczegółowych.

Ostatnio zmieniony: 2012-06-20 15:21:29

Bardzo przydatna opcja, z której sam chętnie i często korzystam. Przyszło mi do głowy, że może warto by dodać opcję "w drugą stronę" czyli najstarsze porady. Dzięki temu wiele ciekawych tekstów zyskałoby "drugie życie".

Ostatnio zmieniony: 2012-06-20 12:47:34