Jak zdobyć faceta?

Wpadł Ci w oko fajny facet. To się zdarza. Powiem ci teraz jak to wygląda z tej drugiej, męskiej strony.

1

Bądź sobą. Zachowuj się naturalnie i nie graj kogoś, kim nie jesteś.


2

Bądź pogodna i uśmiechnięta.


3

Wyglądaj naturalnie. Nie musisz być ubrana w markowe ciuchy.
Raczej sukienki lub spódniczki niż spodnie. Nie ubieraj się jak na bal, ani też zbyt sportowo. Pokaż szyję i trochę dekoltu. Buciki z obcasem, bo warto dodać sobie kilka centymetrów. Muszą on pasować do stroju i musisz w nich czuć się luźno. Delikatny makijaż i delikatny perfum. Masz być kobietą a nie drogerią. Jeśli nosisz okulary, nie wstydź się ich. Są sexy.


4

Daj mu delikatny znak. Pamiętaj, że to facet musi zdobyć Ciebie, a nie na odwrót. Kiedy wasze spojrzenia się zbiegną, uśmiechnij się. Nie patrz na niego przez cały czas. Stwórz sytuację, w której jesteś niezaradna.
Faceci uwielbiają jak kobieta ma jakiś problem i chętnie służą pomocą. Na przykład zepsuł Ci się pasek, coś przestało działać. Nie zrób czegoś, czego nie wypada i czego będziesz potem żałować lub się wstydzić.


5

Słuchaj co on mówi, a dowiesz się, czym się interesuje, gdzie bywa, itd. Rozmawiaj z nim naturalnie, nie przytakuj mu jednak za każdym razem, a jak na czymś się nie znasz, to lepiej to powiedz. Sprowadź rozmowę wspólny temat. Facet nie będzie rozmawiać o ciuchach czy książkach, ale dobry film może go zainteresować.


6

Bywaj tam, gdzie on, ale zadbaj, by wyglądało to naturalnie i przypadkowo. Jeśli on gra w tenisa, a Ty nie masz o tym pojęcia, nie zapisuj się na lekcje gry. Powiedz lepiej: nie wiedziałam, że grasz w tenisa.


7

Nie dzwoń do niego, nie wysyłaj żadnych smsów i nie korzystaj z pomocy koleżanek i kolegów. Kiedy on dostanie wiadomość, może jakaś panienka piszczy na jego widok, wcale nie zadziała to na Twoją korzyść


8

Jeśli zaprosi Cię do tańca, nie rzucaj mu się od razu na szyję. Czekaj na jego gesty i nie pozwalaj mu na wszystko.


9

Daj się poderwać, ale tym razem Ty wybierz miejsce pierwszej randki. Zaproponuj mu niezobowiązujące spotkanie, na przykład kino, teatr, spacer. Podczas spotkanie bądź sobą, bądź miła, uśmiechnięta i życzliwie nastawiona do niego, ale nie pozwól mu na zbyt wiele. Zainteresuj go sobą i pozwól, by facet zaczął Cię zdobywać. Ja mu pozwolisz na wszystko, to na tym jednym razie może się skończyć.


10

Nie bądź przemądrzała. Facet nie lubi, gdy kobieta jest od niego mądrzejsza. Jeśli on czegoś nie wie, nie kasuj go, tylko obróć to w żart. Nie udawaj przed nim idiotki, bo za takim faceci też nie przepadają.


11

Kiedy już go poznasz, nie bądź natrętna. Nie dzwoń do niego, tylko czekaj, aż on to zrobi. Nie lataj za nim, tylko pozwól mu żyć. Nie ma nic gorszego dla faceta, niż laska, która wchodzi mu z butami w życie.


Przeczytaj teraz:

  1. Darek Zaradni.pl

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 16.06.2010

Komentarze

Interesująca:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-24 19:07:58

ciekawa porada

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 15:12:03

Świetna porada:) Zapraszam do mnie:)

Ostatnio zmieniony: 2011-01-29 23:46:23

Wskazówki życiowe i na pewno przydatne w zdobywaniu:). Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2010-11-24 23:34:09

Hmm, bardzo interesujące:)   5*