Zastanawiasz się, czego brakuje w Twoim salonie? Na pewno nie pożałujesz zakupu tego gadżetu!

Urządzasz salon i zastanawiasz się jak w pełni wykorzystać jego potencjał? Jesteś kinomanem i chcesz w swoim salonie stworzyć przestrzeń stworzoną do oglądania filmów i seriali? A może po prostu marzysz o tym, żeby poczuć się jak na planie swojej ulubionej gry na konsoli? W takim razie oto kilka rzeczy, które pomogą stworzyć ci prawdziwą wirtualną świątynię!

1

Otwórz się na niepowtarzalny klimat i jakość oglądania

Otwórz się na niepowtarzalny klimat i jakość oglądania

Jeśli zawsze marzyło ci się prywatne kino domowe, pokój do gier lub coś większego niż telewizor do oglądania seriali, na pewno wpadły ci w oko rzutniki i projektory multimedialne. Te znane ze szkół i konferencji urządzenia okazują się znakomite przy planowaniu domowych seansów filmowych i serialowych. Zobacz na wielkim ekranie filmy, których już dawno nie można obejrzeć w kinach, sprawdź, jak Twoi ulubieni aktorzy serialowi prezentują się na wielkim ekranie, zobacz, jak wiele szczegółów i detali akcji możesz dostrzec dzięki temu! Nic nie umknie Twojej uwadze, kiedy ekran zajmie prawie całą ścianę, jak w kinie, a kolory i kształty nabiorą zupełnie nowych barw. Dostrzeż każdą, nawet najmniejszą zmianę w mimice Twojego ulubionego bohatera, spójrz na skrzące się promienie światła we włosach ulubionej bohaterki. Akcja filmu jeszcze nigdy nie była tak blisko Ciebie!


2

Dzięki takim doznaniom także zabawa w gry wejdzie na zupełnie nowy poziom przeżywania wydarzeń prezentowanych w trakcie akcji. Poczuj się jak członek przygody, spróbuj „wejść” bliżej świata wykreowanego przez uzdolnionych grafików i programistów. To Twoja jedyna okazja, żeby naprawdę przeżywać akcję razem z postaciami na ekranie. Graj solo lub zaproś znajomych do wspólnej zabawy. Nie musisz znać się na elektronice, żeby zainstalować projektor w swoim salonie, obsługa go jest bardzo łatwa i intuicyjna. Możesz zainstalować go na stałe, przykręcając pod sufitem na uchwycie lub ustawić go na stoliku i przenosić do innych pokoi, jeśli tam akurat będziesz go potrzebować. Projektor ani rzutnik nie jest ciężkim sprzętem - możesz go zabierać do pracy i na uczelnię. Projektory występują też w różnym przedziale cenowym, więc każdy może znaleźć coś dla siebie! Wystarczy odwiedzić stronę avpoint.pl i zestawić swoje oczekiwania z oferowanymi parametrami sprzętu. A jeśli nie wiesz, który wybrać, to skonsultuj się z pracownikiem sklepu i zapytaj go o poradę i pomoc przy wyborze.


3

Wzbogać doznania każdym detalem

Projektory i rzutniki mają to do siebie, że oglądanie za ich pośrednictwem filmu może się odbywać w każdych warunkach, nawet wtedy, kiedy pokój nie jest jeszcze urządzony. Poza wygospodarowaniem wolnej ściany na niego i zapewnieniem sobie wygodnego siedziska warto także ograniczyć ilość światła wpadającego przez okna, przy pomocy zasłon, rolet lub innego sposobu na zaciemnienie pokoju. Im ciemniej będzie w pomieszczeniu, tym lepszy kontrast obrazu i lepszą jakość oglądanych materiałów uzyskasz. Czyż nie takie same warunki panują w prawdziwej sali kinowej? Dla lepszego efektu można podłączyć dodatkowe głośniki do sprzętu, z którego odtwarzasz multimedia. Nie zapomnij też o napojach przekąskach na czas filmu. To Twoje prywatne kino domowe - możesz stopować, odtwarzać i przewijać materiały, kiedy tylko chcesz i jak tylko chcesz. To nowa jakość oglądania.


źródła zdjęć: fot. materiały prasowe

  1. Wojtek Budnicki

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 12.02.2020

Komentarze