Jak odzyskać pieniądze z telefonu komórkowego?

Potrzebujesz gotówki? Masz na karcie sim sporo niewykorzystanych pieniędzy? Kupujesz doładowania tylko po to, żeby przedłużyć wartość konta? W ten sposób z każdym kolejnym zasileniem rośnie ilość pieniędzy, które stają się dla Ciebie bezużyteczne. Poniżej przedstawię kilka sposobów na odzyskanie choć części z nich.

  • Nadwyżka pieniędzy na karcie sim.
1

Jeśli nie zależy Ci na swoim numerze telefonu, sprzedaj kartę sim razem ze zgromadzonymi na niej środkami. Obniż nieco cenę, aby potencjalnemu klientowi opłacało się kupić Twój numer.


2

Sprawdź, czy w Twojej sieci można przelewać pieniądze z jednej karty sim na inną. Jeśli tak, spróbuj sprzedać taki teleprzelew znajomym lub na aukcji internetowej. Możesz też przelać pieniądze komuś z rodziny, kto dużo korzysta z telefonu. Nie odzyskasz gotówki, ale przynajmniej zaoszczędzisz na kupnie dodatkowego doładowania.


3

Zaoferuj innym opłacenie SMS-em np. konta na jakimś serwisie internetowym - w zamian za zwrot pieniędzy (albo chociaż części). Jeśli korzystasz z takich serwisów, wykup konto dla siebie. :-)


4

Istnieją strony, które umożliwiają wypłatę środków z karty sim na konto bankowe za pomocą SMS-a, np.
www.korzystny-sms.pl
Niestety, wysokie opłaty i prowizje sprawiają, że na nasze konto trafi zaledwie 1/3 pieniędzy wydanych na taki SMS. Dobre i to, zwłaszcza gdy nie mamy chętnych na kupno karty sim, teleprzelewu czy płatnego konta w jakimś serwisie.


5

Płać SMS-em za zakupy w internecie czy inne usługi, jeśli jest taka możliwość.


6

Chcesz pomóc innym? Wysyłaj SMS-y na specjalne numery fundacji charytatywnych.


7

Możesz też spróbować szczęścia w konkursach SMS-owych. A nuż coś wygrasz?


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie
  1. Autor Zaradni.pl

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 17.08.2011

Komentarze