Dużo dobrego w dobrej cenie – nowe atrakcyjne oferty od T-Mobile

Abonament przez pół roku za pół ceny, dostęp do materiałów video bez pomniejszania pakietu danych czy internet mobilny z krótkoterminową umową. To korzyści, które czekają na obecnych i nowych klientów T-Mobile, którzy zdecydują się skorzystać z oferty „Super Deal”. Czas poznać jej szczegóły!

1

Internet mobilny – na 6, 12 lub 24 miesiące

Internet mobilny – na 6, 12 lub 24 miesiące

Szukasz ciekawej opcji abonamentu na telefon? Korzystając z oferty „Super Deal”, dostajesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu UE oraz pakiet 15 GB internetu. Ile trzeba za to zapłacić? Wybierając abonament bez telefonu, przez pierwsze pół roku – 24,50 zł, a przez pozostałe 18 miesięcy – 49 zł. Natomiast decydując się na ofertę ze smartfonem, ceny wyniosą: 39,50 przez pierwsze 6 miesięcy i 79 zł w kolejnych miesiącach. Szczegółowe informacje na temat oferty „Super Deal” można znaleźć tutaj: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/super-deal.


2

Internet mobilny – na 6, 12 lub 24 miesiące

Obecnie dostęp do internetu jest dla wielu osób kluczowy. Stabilna sieć służy do pracy zdalnej, edukacji w domu czy gwarantuje dostęp do rozrywki. Nie wszyscy chcą wiązać się z operatorami długoterminowymi umowami. W nowej ofercie T-Mobile możesz zawrzeć umowę na 6, 12 lub 24 miesiące. Pierwsza opcja, czyli 6-miesięczny kontrakt, z pewnością zadowoli zwolenników krótkoterminowych umów. Niezależnie od długości trwania umowy, klienci otrzymują do dyspozycji pakiet 30 GB za 29 zł miesięcznie. Za dodatkową opłatą dostają także router.


3

Video bez limitów

W „Super Deal” od T-Mobile znalazła się również oferta dla osób, które dużo rozmawiają przez telefon i często oglądają materiały wideo na smartfonie. Do wyboru są dwie opcje: bez telefonu – za 30 zł miesięcznie lub ze smartfonem – za 50 zł miesięcznie. W ramach abonamentu, klienci dostają do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu UE, pakiet 2 GB internetu i opcję Supernet Video DVD. Na czym to polega? Dzięki Supernet Video DVD można oglądać na smartfonie filmy, seriale, koncerty, mecze i inne materiały wideo z określonych platform, bez zużycia danych pakietowych. Które platformy są dostępne w usłudze? Netflix, Player, TVP VOD, YouTube, WP Pilot i wiele innych.


źródła zdjęć: Materiał płatny

  1. Wojtek Budnicki

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 17.06.2020

Komentarze