Monika Zaradni.pl

  1. 13 pkt. Adept

Monika Zaradni.pl o sobie:

Pracująca studentka :)


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Monika Zaradni.pl Monika Zaradni.pl Jak zrobić samemu pokrowiec na telefon?

Zawsze było mi szkoda pieniędzy na pokrowiec na telefon. Postanowiłam sama taki zrobić, kiedy miałam w domu potrzebne do tego rzeczy.

Monika Zaradni.pl Monika Zaradni.pl Jak łagodzić szkodliwe skutki palenia papierosów?

Palacze są znacznie bardziej narażeni na wszelkie choroby, takie np. jak: choroby serca, płuc, nowotwory itp. Wielu ponadto cierpi na różne dolegliwości, na przykład na niestrawność. Co zrobić, ...

Monika Zaradni.pl Monika Zaradni.pl Jak poradzić sobie ze zmęczeniem?

Mamy wiele powodów, które mogą wywołać u nas zmęczenie. Może to być efekt choroby, stresu bądź też bezsenności. Zaproponuję kilka produktów, które mogą pomóc nam w walce ze zmęczeniem.

Monika Zaradni.pl Monika Zaradni.pl Jak napisać dobre CV?

Kiedy staramy się o pracę, musimy pamiętać, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Prócz starannego i odpowiedniego ubioru, w późniejszym etapie rekrutacji będzie świadczyło o nas Nasze Curric...

Monika Zaradni.pl Monika Zaradni.pl Jak poradzić sobie z nieświeżym oddechem?

Wiele osób ma problemy z nieświeżym oddechem. Ale zanim stanie się to chroniczną przypadłością, można go zwalczyć przez wprowadzenie odpowiedniej higieny jamy ustnej.

Monika Zaradni.pl Monika Zaradni.pl Jak przyciągać do siebie ludzi?

Jak w końcu z szarej myszki stać się duszą towarzystwa? Z dnia na dzień ciężko będzie się zmienić, ale dzięki niżej wymienionym poradom na pewno stanie się to łatwiejsze.